Garaj Talks 12, 15 Şubat’ta Yapılacak

by Bayilik Lobisi

Garaj’ın düzenli olarak organize ettiği Garaj Talks serisinin 12.si Kolektif House Sanayi’de yapılıyor. Birbirinden değerli konuşmacılar, hikayeler ve en önemlisi bu yolda edinilen tecrübelerin paylaşımı için 15 Şubat pazartesi akşamıGaraj Talks etkinliğinde ki yerinizi alın.

1- Paraşüt Co-founder Sean Yu.
Harvard’dan sonra İstanbul’da başlattığı Paraşüt Webrazzi 2015 Saas odulunun kazanani oldu. Ekosistem için hem içeriden ve hem dışarıdan bir goze sahip olan Sean bizlerle olacak.

2- Ahmet Kırtok founder of Listelist .
New York’da geçirdiği uzun yılların ardından İstanbul’a gelerek listelist.com eticaretmag.com gibi girişimleri başlatan sektörün sevilen insanlarından Ahmet Kırtok hikayelerini bizimle paylasacak.

3-Ahmet Onur Co-founder of Kolektif House
Garaj Talks 12’ye ev sahipliği yapan Kolektif House’ın açıldığından beri onlarca etkinliği, binlerce misafirleri olmuştur. İlk defa ise bir girişim olarak Kolektif house’u Ahmet Onur’dan dinleyeceğiz.

3 başarılı girişimin ortak özelliği ise oluşturdukları değer, çözdükleri problem sayesinde kendilerine aşık bir kitle oluşturabilmiş olması.

Denemeye, uretmeye , degistirmeye devam !
Keep building Garaj !

Kolektif House
15 Şubat Pazartesi 19:00
Beyazıt Caddesi 15, 4.Levent Sanayi Sitesi, 34396 İstanbul

Etkinlik ücretsiz olup, etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

garaj talks

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı