GBA Meleklerinden Tailster.com’a Yatırım

by Bayilik Lobisi

Galata İş Melekleri’nden hayvan dostu girişim Tailster.com’a 450 bin TL’lik yatırım geldi. Yatırım turu sırasında Londra merkezli erken aşama risk sermayesi fonu EC1 Capital’dan ve İngiltere’nin önde gelen yatırımcılardan da destek bulan Tailster.com, tatile giderken köpeğini pansiyona bırakmak istemeyen, köpeğinin uzun ve düzenli yürüyüşlere çıkamadığından yakınan veya acil durumlarda köpeğini güvenilir bir bakıcıya gönül rahatlığıyla emanet etmek isteyenlere, köpeklerin özel ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilmiş bakım, konaklama ve bakıcı hizmeti sunuyor.

Tailster.com desteği, Galata İş Melekleri’nin (GBA) Avrupa’da yatırım yaptığı 5’inci, toplamda yatırım yaptığı 17’inci girişim olma özelliğini taşıyor. Galata Business Angels Başkanı Emre Kurttepeli, Tailster.com’un dünya çapında popülerliği her geçen gün artan paylaşım ekonomisinin uygulama ve etki alanını genişlettiğinin altını çizdi. Kurttepeli, yatırımla ilgili olarak şunları söyledi:

“Çoğu zaman yokluğumuzda veya acil durumlarda en yakın dostlarımıza iyi bakacak, onların mutluluğunu ve ihtiyaçlarını layıkıyla gözetecek kişileri, doğru insanları veya uygun tesisleri bulmakta zorluk çekiyoruz. Paylaşım ekonomisinin kritik bir parçası olarak bu alana önemli katkılarda bulunan Tailster.com, tam da bu noktada devreye giriyor ve teknolojiyle müşteri hizmetlerini en iyi şekilde birleştirerek, köpek sahiplerinin en büyük çıkmazlarından birine çözüm getiriyor. Aynı zamanda köpek bakımından para kazanmak ve pet bakımı ile hayatını idame ettirmek isteyen kişilere güvenilir ve kalıcı bir kariyer alanı sunuyor. Hem köpek sahipleri hem de köpek bakıcıları için katma değerli bir çözüm geliştirmeyi başaran Tailster.com, bu açıdan GBA’nın yatırım bazında ilgi duyduğu bir girişim olarak takibimizde olacak ve bu girişimin zaman içinde dünya çapındaki pazarlarda yer bulması için de elimizden  geleni yapacağız.”

Tailster.com Kurucusu ve CEO’su Indy Sangha ise, “Türkiye başta olmak üzere dünya çapındaki teknoloji yatırımlarına desteğini sürdüren GBA’dan yatırım aldığımız için çok mutluyuz. Bu yatırımla hedefimiz, İngiltere’deki evlerde uzun ve keyifli yürüyüşler hayal eden, ek bakım desteği bekleyen ve aile bireylerinin yokluğunda kalacak güveni ve huzurlu bir yer arayan 27 milyon köpeğe ulaşmak” diyor.

Tailster.com:
Dostumun dostu Ocak ayından bu yana 3,5 milyon sterlin işlem hacmine ulaşan ve İngiltere’deki 12 bin köpek sahibini bini aşkın köpek bakıcısıyla buluşturan Tailster.com’un en önemli özelliği, böylesine kapsamlı bir köpek bakım hizmetini İngiltere’de ilk kez sunan şirket olması. Ayrıca köpek sahiplerinin özel olarak geliştirilmiş mobil cihazlarda çalışan bir sistem üzerinden bakıcıları gün içerisinde kolaylıkla takip edebilmesi ve tüm hizmetleri sigorta teminatıyla alabilmesi, Tailster.com’un yatırım değeri olan ayrıcalıklı hizmetleri arasında gösteriliyor.

tailster-kopek-bakicisi

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı