Gelik Restaurant Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Gelik Restaurantı 1972 yılında Ataköy Sahil Yolu üzerinde lüks sınıf belgeli restaurant olarak kurulmuştur. Kurucuları işadamları 1921 Akseki doğumlu Ömer Duruk ile 1933 Eskipazar doğumlu İbrahim Denizer’dir.

Gelik ismi Karabük Eskipazar yöresinde “Yayla Evi” anlamına gelmektedir. Tüm iç ve dış dekorasyon özüne uygun tarzda dekore edilmiştir. Damak tadı, porsiyonlarımızdaki doyurucu gramaj, hijyenik ve şeffaf üretim, kaliteli ürün müessesenin değişmeyen prensipleridir. Türkiye ekonomisine ve turizm sektörüne önemli katkılarda bulunan müessesemizde yaklaşık 400’e yakın personel hizmet vermektedir.

Gelik Müesseselerinin şu anda İstanbul’da faaliyet gösteren toplam 5 şubesi bulunmaktadır ve tüm restaurantlarda ürün kalitesi ve lezzeti markasına uygun olarak aynı seviyededir. Şubelerden 2 tanesi restaurant olamak üzere; Ataköy Sahilyolu ve Levent Çarşı’da faaliyet göstermektedir. Take-Away (Al-Götür) ve Paket Servis hizmetleri de mevcuttur. Diğer 3 şubemiz ise; Capacity AVM, Cevahir AVM ve 216 AVM’de bulunmaktadır.

Gelik Restoranları 2016 itibariyle franchise vererek büyüme kararı aldı. Firma yakın gelecekte 100 şubeli bir zincir olmayı hedefliyor. Siz de Gelik Restoranları ailesinin bir parçası olmak isterseniz aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanarak ilk adımı atabilirsiniz.

Gelik Franchise Başvuru Formu

Gelik Et Restaurantları İletişim:
Adres : Kennedy Caddesi Ataköy Sahilyolu-İSTANBUL
Tel : 444 7 999
Mail : gelik@gelik.com.tr

Benzer İçerikler

1 comment

Tahsin YÜksel 13 Temmuz 2016 - 13:31

gelik kaliteli işler yapıyor franchise verince aynı kaliteyi koruyabilirler mi? bir de hiç bir detay verilmemiş rakamlar fln.

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı