Girişim Evi, Sayısını 10’a Çıkaracağız

by Bayilik Lobisi

Leblebici, TİM-TEB Girişim Evi sayısını yurt genelinde yeni açacakları hizmet merkezleriyle 10’a çıkaracaklarını bildirdi.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Genel Müdürü Ümit Leblebici, ihracatçılar için 4 merkezde açtıkları TİM-TEB Girişim Evi sayısını yurt genelinde yeni açacakları hizmet merkezleriyle 10’a çıkaracaklarını bildirdi.

İzmir’de Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından gerçekleştirilen İzmir İnovasyon Haftası’nın açılış töreninde konuşan Leblebici, etkinliğin 5 yıldan bu yana stratejik partnerleri arasında yer aldıklarını belirtti.

İnovasyonun hayal etmeden başarılamayacağını, bireylerin ve kurumların inovatif fikir geliştirmeye teşvik edilmesi gerektiğini ifade eden Leblebici, “Amaç sadece inovasyonu gündeme taşımak değil, kalıcı ve sürdürülebilir bir inovasyon kültürü yaratmak olmalı. Biz TEB olarak bunu başarmış bir bankayız. On yıla yakın süredir hem kurum içinde hem de ülke genelinde farklı platformlarda hayata geçirdiğimiz çalışmalarla inovasyonu geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya yönelik önemli adımlar attık. İnovasyonu kurum kültürümüz haline getirdik” diye konuştu.

Yeni fikre sahip olmanın ya da yenilikçi ürün geliştirmenin tek başına yeterli olmadığını belirten Leblebici, fikirlerin katma değere dönüştürülmesi aşamasında girişimciliğin önem kazandığını, ülke olarak inovasyona ve girişimciliğe dayalı yeni bir model geliştirmek durumunda olduklarını kaydetti.

Ümit Leblebici, İnovatif fikirlerin işe dönüştürülmesi ve ekonomiye kazandırılması amacıyla 3 yıl önce başlattıkları TEB Girişim Bankacılığı ile bu alanda önemli çalışmalar yaptıklarını belirtti.
TEB-Girişim-Evi
(AA)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı