Girişim Hareketi Programı Faaliyetlerine Başladı

by Bayilik Lobisi

Girişimcilere ve firmalara danışmanlık hizmeti sunan Stratejik İşler, üniversite mezunu girişimci adayları için geliştirdiği Türkiye’nin Girişim Hareketi programını İstanbul’da uygulamaya başladı. Programa katılan girişimci adayları, özel tasarlanmış program kapsamında seminerlere ve kişisel mentörlük sürecine dahil olma avantajını yakalayacak. Profesyonel kariyerini sürdüren ve girişimcilik alanına ilk adımı atmak üzere önemli bir başlangıç oluşturan Girişim Hareketi, deneyim sahibi ustalar ile girişimci adaylarını buluşturmayı hedefliyor.

‘Girişimci Adayı’ başvuruları Nisan ayı süresince web sayfasından yapılabilecek. İş hayatında usta olmuş yönetici, lider ve girişimcilerde denenmiş yolları ve sonuçlarını girişimci adaylarına aktarmayı planlayan program, ispatlanmış iş modellerini duyarak ve birlikte planlayarak öğrenilecek bir platform oluşturuyor. Programa katılan girişimci adayları, özel tasarlanmış program kapsamında seminerlere ve kişisel mentörlük sürecine dahil olma avantajını yakalayacak.

Stratejik İşler’in kurucusu İsmail Haznedar, Girişim Hareketi programının önemli bir fark oluşturduğunu belirterek, “Bu program ile bizler üniversite mezunu ve girişimcilik alanında ilk adımı atmak isteyen kişileri hedefliyoruz. Program İstanbul’da başladı ve kısa sürede başta Ankara, İzmir, Antalya olmak üzere diğer şehirlerimize de yayılarak bölgesel bir program olarak büyümeyi sürdürecek ve üniversite mezunlarımıza alternatif bir kariyer fırsatı sunacaktır.” şeklinde konuştu.

Girişim Hareketi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı