Göçmen Börekçisi 2016’da 20 Yeni Franchise Verecek

by Bayilik Lobisi

Şubat 2016 itibari ile 56 noktada müşterilerine hizmet veren Göçmen Börekçisi, 2016 yılı sonuna kadar 80 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

2015 yılında Kocaeli’de “Türkiye’nin en büyük börek üretim tesislerinden birini” kuran Göçmen Börekçisi, 2016 yılına da iddialı girdi. Kısa bir süre önce Türkiye’nin enerji devi Opet ile önemli bir işbirliğine imza atan Göçmen Börekçisi, Opet akaryakıt istasyonlarında birbirinden lezzetli ürünlerini tüketicisi ile buluşturacak.

Günde yaklaşık  4 ton börek üretimi yaparak yatırımcılar için en iyi iş modellerinden birini oluşturan Göçmen Börekçisi, marka değerine sonsuz inanıyor. Farklı kültürlerin börek geleneklerini ve birbirinden lezzetli tatlarını gün boyunca misafirlerine sunan Göçmen Börekçisi, 2016 yılının sonuna kadar 20 yeni yatırımcı ile el sıkışmayı planlıyor. Göçmen Börekçisi franchise başlangıç bedeli 30 bin TL ve royalty bedeli alınmıyor. Franchise için ise öncelikli hedef noktalar ise; İstanbul, Ankara, Çanakkale, Bursa ve Kocaeli. Arap ve Avrupa ülkelerinde de marka evlilikleri yapmaya hazırlanan Göçmen Börekçisi, en büyük özelliği lezzeti ve hafifliği olan, kadınların maharetli ellerinde şekillenen böreklerini 120-250 bin TL arasındaki yatırım değeri ile sunuyor. Aylık minimum 60 bin TL’lik ciro ile çalışan şubeler yatırımını kısa sürede amorti ediyor. Göçmen Börekçisi franchise vereceği adaylarda markayı sahiplenme ve en iyi şekilde temsil etme kriterlerini arıyor.

Göçmen Börekçisi Franchise Detayları İçin Tıklayınız

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı