Goldenset Bayisi Olmak Çok Kolay

by Bayilik Lobisi

Goldenset 2007 yılından beri mobil kaplama sektöründe hizmet veren bir kuruluş. Mevcut 5 bayisine ek olarak sizleri de arasında görmek isteyen firma franchise detaylarını bizlerle paylaştı.
Goldenset sadece 3.500-9.000 TL arası bir yatırım bedeliyle yüksek kazançlar elde etme fırsatı sunuyor. Gelin detayları firma yetkilisinin ağzından dinleyelim.

Mobil kaplama (Brush Platıng) nedir?

Mobil altın kaplama sistemi adından da anlaşılacağı gibi mobil bir iştir.istediğiniz yerde evinizde ofisinizde yada Aracınızın bagajında taşıyabileceğiniz kaplama kitleri ile Altın Kaplanacak Objeyi Sökmeden Daldırma yapmadan olduğu yerde altın kaplamaya bilirsiniz (Aracınızla  villaların otellerin Armatürlerini banyo aksesuarlarını müşterinin banyosunda  sökmeden

Üstelik 24 ayar Altın kaplayabilirsiniz.)İsteyen herkes bu işi yapabilmekte ve fazla bir uğraş vermeden istenen oranda paralar kazanabilmektedir. İşin yapımında tank kullanılmamaktadır. Nano teknolojinin bize sunduğu olanaklardan biri altın kaplama solüsyonu ile gerçekleştirilen uygulamalar, sadece altın değil, aynı zamanda gümüş, bakır ve buna benzer kaplamaların da yapılmasına izin vermektedir.
Diğer yandan altın kaplama solüsyonunun yanında mobil kaplama redresörüne de ihtiyaç vardır. Kaplamanın yapımında her iki malzeme de etkindir. Bunların yanı sıra isteyen herkes, işin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra isterseniz  kendi İşinizi kurabilir .

İsterseniz Ek iş yapabilirsiniz. kazançlarınız  ne kadar iş aldığınız ile doğru orantılı olacaktır.
Bu Yöntemin size faydaları nedir?
Herhangi bir  işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restorasyonu, kuyumculuk ve hobi,modelcilik ,yapı malzemeleri,inşaat vb. ile ilgili iseniz, ve kendi kaplama işinizi kurmak istiyorsanız, iş imkanlarımız sizin için ideal bir çözümdür…

 

Kimler yapabilir?

Herkesin mobil kaplama eğitimini aldıktan sonra kolayca yapabileceği bir iştir.
Bizi neden seçmelisiniz?

Bu işte başarılı olabilmeniz için tüm desteğimizi vermekteyiz ;
En iyi kaplama sonuçları alacağınız, kaplama kimyasallarımız Avrupa’dan ithal edilmiştir. Uzak Mesafeden talep edenler için Online Eğitim verilebilmektedir.Eğitim kitapçığımızdan da faydalanabilirsiniz. Bu işe yeni başlayanlar için.
Kısa sürede eğitim almasını Sağlamaktadır.
Haftanın 6 günü Teknik desteklerimizden  faydalanabilirsiniz…

 

Bir HAFTADA Kendi işinizi Kurun

 

24 Ayar Nanoteknoloji mobil altın kaplama Dünyada Yeni Bir teknolojidir.

Geniş Bir Pazarı Olan Yatırım maliyeti düşük kar marjı yüksek bir iştir.

 

Kuyumculuk, Otomotiv, Savunma Sanayi, Endüstiriyel Elektronik, İnşaat, Mimari, Sanatsal, Takı, Gümüşçülük, dekorasyon, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Müzik aletleri, Kalemler, Anahtarlıklar, Medikal, Çatalbıçak, Silah, Banyo dekorasyon, Mobilya, Endüstri, Aydınlatma , bunun gibi birçok sayamadığımız sektörlere hitap edebilirsiniz.

 

Eğitim Desteği & Bölge Koruması

 

İngiliz mucidin geliştirdiği formülle dokunduğunuz metal eşyaları (İPHONE TELEFONLAR,BANYO ARMATÜRLERİ,OTOMOBİL AMBLEMLERİ VS.)  sadece dakikalar içerisinde sökmeden üzerinde üstelik 24 ayar altınla kaplayabilirsiniz.
Nasa tarafından da kullanılan ve nano teknoloji ile her türlü metal eşyaları Altınla kaplayabilen bu sistem artık Türkiye’de…

Bu Teknoloji,Küçük yatırımcılar için yeni bir iş fırsatı sunmaktadır.
Bir günlük eğitim gerekli kaplama malzemeleriyle ciroları yüksek  yepyeni bir iş sahibi olabilirsiniz.

Goldenset olarak 1 Günlük eğitimlerimizde bayilerimize, satın alacakları kaplama sistemlerimizin kullanılması, pazarlaması ve uygulamalı kaplama eğitimlerini vermekteyiz.
Detaylı bilgi:

Yıldızlar Elektroteknik İthalat İhracat Sanayi Ltd. Şti.

 

Merkez Adres: Cumhuriyet Mahallesi  Çark Caddesi (İşkur Menekşe Sokak

No:20/B  Adapazarı / SAKARYA/ TÜRKİYE

Tel          : +90 (264) 279 07 69 Pbx

E-posta   :  destek@goldenset.com.tr

Gsm         :+90 (532) 793 29 76

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı