Goldenwax Oto Kuaför ve Yıkama Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Özgül Kimya İç ve Dış Ticaretin oto bakım ürünleri ve oto temizleme malzemeleri, kimyasalları alanında markası olan Goldenwax adını müşterilerine duyurmaya başladı bile. Özellikle oto bakım ürünleri alanında ilerleme kaydedilmiş sektörün önemli oyuncularından olmuşlardır.

Bir zamanlar araç yıkama teknolojisinin sadece fırçalamadan öteye gidemediği yıllarda yani oto yıkama sektörünün henüz gelişmediği dönemlerde araçlarını yıkatmak isteyenleri bekleyen tehlikelerden biri olan fırçalamaya bağlı çizikler her araç sahibinin korkulu rüyasıydı. Goldenwax gelişen teknolojinin gerekli gördüğü yatırımları zamanında yapmayı bilmiş fırçalama uygulamasını tarihe gömmüştür.

Yaptığı ciddi atılımlar firmayı oto yıkama alanında sürekli yukarıya taşıyan bir pozisyona getirmiş, müşteriler nezdinde ismi zikredilen bir isim yapmışlardır.
Oto bakım ürünleri nihayetinde kimyasallarla sağlandığından ürün geliştirme hususunda bu işin bilimsel alanında uzmanlarıyla işbirliği sağlanarak, insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ürünlerin geliştirilmesi için yatırımlar yapmışlardır.

Ürün portföyünü sürekli geliştiren firmanın bugün 80’in üzerinde ürünü bulunuyor. Raflarda yerini alan her ürünün arkasında yürütülen yoğun ar-ge çalışmaları müşteri memnuniyeti ve sağlığı için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Şirket vizyonu dinamiği sürekli değişime ve gelişime bağlı olduğundan GOLDENWAX, endüstriyel temizlik, araç bakım, kişisel temizlik, mutfak, genel temizlik ve çamaşır kategorilerindeki ürünleriyle, pazardaki, kalite ve hizmette öncülük beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılamak için gelişmeye devam ediyor.

Onca yıllık tecrübesini ve sürekli gelişimini destekleyici yeniliklerini dünya çapında paylaşmak isteyen firmanın ülkemizde bayilik ağını geliştirmek için önemli çalışmaları mevcut.

Bayilik şartlarını öğrenmek ve firmanın bir üyesi olabilmek için firma tarafından hazırlanan bayilik paketlerini kendi sitelerinden öğrenmeniz mümkün.Ayrıca yine site içinde bayilik başvuru formunu doldurmanın gerekmektedir.

İletişim Bilgileri:

E-Posta: info@goldenwax.com.tr
Telefon: +90 (216) 641 01 07
Web: www.goldenwax.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı