Gönül Kahvesi’ne Dünya Çapında Ödül

by Bayilik Lobisi

Gönül Kahvesi, “Türkiye’nin Tek Butik Kahve Evi ve En iyi Franchise Sistemi” seçildi.

Misafirlerine günlük streslerini atacakları rahat bir ortamın yanı sıra doğal ve lezzetli ürünler sunarak, geleneksel Türk kahvesi ve kültürünü geniş kitlelere yayma misyonunu en iyi şekilde yürüten Gönül Kahvesi’ne bir ödül de Japonya’dan geldi. Lob’in World tarafından düzenlenen 2015 World Quality Awards bünyesinde “Türkiye’nin Tek Butik Kahve Evi ve En İyi Franchise Sistemi” seçilen Gönül Kahvesi’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Yardımcı, ödül konuşmasında “markanın kurulduğu ilk günden bugüne kadar kat ettiği yolda emin adımlarla yürümesi sayesinde günbegün yeni başarılara kucak açıldığını” belirtti.

Yeme/içme sektöründeki birçok markaya zıt olarak, ürün gamının genişletilmesi hususunda oldukça hassas davrandıklarını belirten Yardımcı, şubelerde misafirlere sunulan hizmetin en yüksek kalitede olması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü ve birçok konuda düzenli olarak ilerleme kaydedildiğini dile getirdi.

Yardımcı, sözlerine şu anda 80’e ulaşan şubesi ve 18000 metrekareye yakın mağaza alanı ile sektörünün öncüleri arasında yer alan markanın, 2016 ve sonraki yıllarda özellikle uluslararası boyutta genişleyeceğini açıklayarak devam etti. Farklı ülkelerden gelen bayilik tekliflerinin değerlendirildiğini, fakat bu konuda aynı Türkiye’de olduğu gibi çok hassas davranıldığını ve en uygun adaylar ile çalışılacağının bilgisini verdi.

Bu yıl içerisinde birçok ödüle layık görülen markanın, söz konusu ödüller neticesinde kendisine yüklenilen sorumluluğun bilincinde olduğunu ve bu çizgisinden hiçbir zaman sapmadan, belirlenmiş misyonu ve vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğini söyleyen Yardımcı; sözlerini Lob’in World’e teşekkür ederek sonlandırdı.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı