Google’da Ücretli Stajyer Olmak İster Misiniz?

by Bayilik Lobisi

Dünyanın en büyük afilli şirketlerinden birisi olan Google’da ücretli stajyerlik fırsatı.

Dünya üzerinde milyarlarca internet kullanıcısını bilgiye ulaşımını kolaylaştıran Google yeni fikirleriyle yeni iş arkadaşlarına kapılarına aralıyor. Google bilgisayar mühendisi olan ya da ilgili bir alanda master veya doktora yapan halihazırda bir programa kayıtlı olup staj sonunda da programa devam edecek yazılım geliştirme mühendislerine staj imkanı sunuyor. Son başvuru tarihi 26 Şubat 2016 olan staj kapsamında yazılım mühendisleri Google’ın ihtiyaçlarına yönelik belli bir proje içerisinde çalışacak ve seçilmesi halinde ise Product and Systems Development, Engineering Productivity, Site Reliability alanlarından biri üzerince çalışma fırsatı yakalayacak.

Google başvuru için bilgisayar mühendisliği veya ilişkili bir alanda halihazırda Master ya da Doktora yapıyor olmak ve halihazırda bir programa kayıtlı olmak ve stajın ardından bu programa devam etmek için geri dönecek olma şartını arıyor. Ayrıca Google, Sistem yazılımları ve algoritmalar hakkında tecrübe sahibi olanlar TCP/IP ve Ağ Programlama konusunda bilgi sahibi olanlar, Unix/Linux ve/ve ya Windows ve Uygulama Programlama Arabirimleri (APIs) hakkında bilgi sahibi olanlar ve Çok iyi uygulama yetenekleri (C++, Java, Python) olanları tercih ediyor.

Staj ücretli olup programı ise Kanada’da yapılacaktır.
Staj başvurusu için; https://www.google.com/about/careers/applications/#/ adresindeki online başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Google Ofisinden bir kaç kare:
google job-a-job-at-google
google kariyer
google ofisi

google staj
google stajyer
google_office-1

google-budapest-office-2

google-offices-5

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı