Greenland Kozmetik Türkiye Genelinde Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

1990 yılında kurulan Greenland kendisini tamamen doğal ve organik malzemeler içeren banyo ve vücut bakımı ürünlerini geliştirmeye adamış bir kozmetik firması.

Greenland Kozmetik Greenland Body Care Doğal içerikli Kozmetik Kişisel bakım ürünleri alanında bayilik veriyor. Greenland’de duyularınızı dogallıkla şımartan meyveler içeren dogal vücut bakımı ve ev kozmetik ürünleriyle nerede olursanız olun ‘kendimle baş başa’ diyeceginiz zamandan keyif alınmasına inanıyoruz. Greenland ürünleri tamamıyla doğal olup kapsamlı şekilde test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde asla denenmemiştir.

Grenland zindelige ve kendisiyle başbaşa kalmaya ihtiyaç duyan her yaştaki her kadına hitap eder. Greenland markası şu anda dünya genelinde 35’i aşkın farklı ülkeye ihraç edilmektedir ve ödüllü Berkeley Square London şirketler grubunun bir parçasıdır. Ingiliz bir firmaya ait olmasına rağmen ürünler hala Hollanda’da üretilip Hollanda’dan ihraç edilmektedir.

İletişim: http://greenlandturkiye.com/

greenland kozmetik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı