Gritty Mobile Bayi Ağını Genişletecek

by Bayilik Lobisi

Gritty Mobile bayi ağını genişletme kararı aldı. Haberimizde firmayı yakından tanıma şansımız olacak. Gritty, Gencteknomarket olarak 2000 yılında Türkiye’de kurulmuş 2012 de Gritty Markası ile Türkiye çapında yatırımcıların kazancını artıran Cep Telefonu Aksesuar,Yedek Parça ve Teknik Servis hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur. Gritty bugün Türkiyede 25’i aşkın Shop, 1.000’den fazla bayisi 18 ilde hizmet veren bir aksesuar markasıdır. Gritty’nin geliştirdiği ürün ve servisler, tüm Türkiyede başarıyla uygulanmakta, Aksesuar ve Teknik servis yedek parça sektörüne örnek oluşturmaktadır.

Gritty 2012 yılında Cep Telefonu Aksesuar ve Teknik Servis,Yedek Parça sektöründe deneyimli iş adamı Mehmet Akif Arıcı tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Gritty’nin hedefi, Aksesuar Yedek Parca ve Teknik Servis sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak.

Gritty’nin dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır. Türkiye’de Aksesuar Yedek Parça ve Teknik Servis sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki ürün ve hizmete kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, Gritty’nin dünyanın dört bir yanında göstereceği Bayilik ve Franchising Gritty’ye yakışır bir uzmanlıkta olacaktır.

Gritty Vizyon
Turkiyede 15 yılı aşan uluslararası Gencteknomarket deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek, Gritty Shop sahibi ve Bayilerimiz ile tüm müşterilerimizi memnun etmektir.

Gritty Misyon
Gritty olarak misyonumuz, franchise ve bayilik sistemimiz ve verdiğimiz hizmetler ile sektörde eksikliği duyulan daha profesyonel ve eğitimli personel yetişmesini sağlamak, sektöre yeni istihdam ve işgücü temin etmektir.

Gritty Türkiye’de yine bir ilke imza atarak sizlere yepyeni bir hizmet sistemi olan online cep telefonu yedek parça satışı ve beraberinde cep telefonu tamir hizmetini satın alabileceginiz grittyteknikservis.com’u hizmete sundu. Ceptelefonunuzu garantili olarak tamir yaptırabileceğiniz ve Turkiye’nin her yerinde hizmet alabileceginiz Gritty Teknik servis bayiliklerini acmaya başladı. Gritty Türkiye’de online satış siteleri ile E-Ticaret konusundada kendini kanıtlayan ve sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen bir yapıya sahiptir..

Gritty Kazanç Zinciri
Gritty Kazanç Zinciri, pazar araştırmaları yaparak, müşteriler ile etkin iletişim kurarak, başarılı ve özgün sunum tekniklerini kullanarak, temsil ettiği portföyleri en kısa zamanda ve en iyi değerler ile alıcılarla buluşturarak kazandıran sadece Gritty’ye özgün bir başarı modelidir.

Franchise ve bayilik için ayrıntılar; www.gritty.com.tr adresinde.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı