Güzellik salonu bayilik almanın nedenleri

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren firmaların arasında son zamanlarda güzellik merkezleri ilk sıralarda yer alıyor.

Güzellik franchise’ı ( bayilik) açmanız için 10 neden
Bir güzellik işletmesi açmak çok sevindirici ve heyecan verici bir mücadeledir. Güzellik endüstrisi, yeni ve yenilikçi tedaviler geliştirildikçe büyümeye ve genişlemeye devam eden bir sektördür. Bir kuaför, güzellik ve bakım veya cilt bakım merkezi açmayı düşünüyor olun, bayilik sizin için doğru seçenek olabilir. Bayiliğin faydaları ve güzellik bayiliği işinizi yürütmenize nasıl izin verebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin .

1. Marka tanınırlığı
İnsanların kendi işlerini sıfırdan açmak yerine bir franchise’a yatırım yapmayı seçmelerinin birçok nedeninden biri, alacakları marka bilinirliği. Yepyeni bir işe başlarken, markanızın ortaya çıkması ve insanların size güvenmesi aylar hatta yıllar alabilir. Bir franchise ile, işletme adınız sadık müşterilerle gelecek ve size çok zaman kazandıracak ve sıkı çalışacaktır.

2. İşletmenizi daha hızlı büyütün
Kendi işinizi kurmak çok zaman alır. Araştırma yapmak, bir iş planı oluşturmak, tedarikçiler bulmak ve pazarlama stratejileri geliştirmek için zaman harcamalısınız. Bir güzellik franchise’ı açarken, tüm bu zemin çalışmaları sizin için yapılır. Bu nedenle, işinizi kurmak yerine büyütmeye odaklanabilirsiniz.

3. Sürekli destek alın
Bir franchise satın almanın kendi franchise’ınızı başlatmaya kıyasla önemli bir faydası, franchise verenden sürekli olarak destek alacağınızdır. Size herhangi bir konuda uzman rehberliği sunarak, herhangi bir fazla zaman harcamazsınız kolayca gezinmenize ve geçmenize olanak tanırlar.Franchise verenler de eğitim sunarlar. Zaten güzellik endüstrisinde çalışıyorsanız, ancak becerilerinizi genişletmek ve yeni bir şey sunmak istiyorsanız bu harika. Belki güzellik endüstrisinde çok fazla deneyime sahipsiniz, ancak çok fazla iş bilginiz yok. Bu, bir franchise açarken sizi ertelememelidir. Franchise veren, franchise’ınızı verimli bir şekilde yürütebilmenizi sağlamak için sizi işin esasları konusunda eğitebilir.

4. Evden çalışma imkanı
Bir güzellik franchise’ı açmak, yalnızca bir salonda çalışmakla sınırlı olmadığınız anlamına gelir. Bir franchise’a yatırım yaparak, güzellik işinizi evden yürütme veya müşterilere uzaktan seyahat etme seçeneğine sahip olabilirsiniz. Evinizde boş bir odanız var mı? Bu alanı bir güzellik odasına dönüştürün ve kendi evinizin rahatlığında bakım yapmanın tadını çıkarın. Evden çalışmak, esnekliğe ihtiyaç duyan her işletme sahibi için harika bir seçenektir. Müşterileri size uygun zamanlarda planlayabilir ve gerektiğinde işlerini yürütme veya çocuklara bakma olanağına sahip olabilirsiniz.

5. Kendi kendinizin patronu olun
Bir salonda çalışırken, her zaman bir patronunuz vardır. Bazen ne kadar uğraşırsanız uğraşın işinizde hala hata buluyorlarmış gibi hissedebilirsiniz. Bir franchise’a yatırım yaptığınızda, kendi patronunuz olursunuz. Artık size ne yapmanız gerektiğini söyleyen başka biri yok; bunun yerine kararları siz verirsiniz.

6. Daha yüksek kazanç potansiyeli
Başkasına ait bir güzellik salonunda veya kuaförde çalışırken, ya sabit bir maaşınız olacak ya da komisyonla çalışacaksınız. Bu nedenle, gelirinize başkası karar verir ve onun üzerinde çok az kontrolünüz vardır. Bir güzellik franchise’ı satın aldığınızda, doğrudan kendi gelirinizi yönetebilir ve kendinize ne kadar ödeyeceğinizi ve işletmeye ne kadar yatırım yapacağınızı seçebilirsiniz.

7. Esnek saatler
Kendi patronunuz olmanın, kendi çalışma saatlerinizi seçmek de dahil olmak üzere bir dizi faydası vardır. Sabahlardan nefret ediyorsanız ve akşam geç randevuları teklif etmeyi tercih ediyorsanız, bu tamamen mümkündür. Veya hafta sonları çalışmayı taahhüt edemezseniz, çalışma programınızı buna göre uyarlayabilirsiniz.

8. İşletmenin büyümesini finanse etmek daha kolay
İşletmenizin daha da büyümesine yardımcı olmak için bir işletme kredisi almanız gereken bir nokta olabilir. Yerleşik bir franchise markası genellikle kredi verenler tarafından daha az riskli olarak görülür ve bu nedenle finansman alma olasılığınız daha yüksek olabilir.

9. Başkalarıyla ağ kurun
Muhtemelen ülke çapındaki insanlar da sizinle aynı franchise’ı açmışlardır. Aynı güzellik franchise’ına sahip olan diğer kişilerle iletişime geçerek, tavsiye ve ipuçlarını paylaşabilir ve bir destek ağı oluşturabilirsiniz. Diğer franchise sahipleri şu anda bulunduğunuz yerdeyken, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlayabilir ve bir mentor olarak hareket edebilirler.

10. Başarısızlık olasılığı daha düşüktür
Yeni işletmelerin çoğu 5 yıl içinde iflas eder. Bununla birlikte, bir franchise açarak, bunun gerçekleşmesi çok daha az olasıdır. Tanınmış bir marka açmak, franchise verenden tavsiye almak ve belirlenmiş bir iş planını takip etmek, franchise’ınızın muhtemelen başarılı olacağı anlamına gelir.

Bayiliklerle ve güzellik merkezi açmak ile ilgili detaylar için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı