Gymboree, Türkiye’de Büyümeye Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi
Gymboree Türkiye

Dünyayı okul öncesinde oyun grubu ile tanıştıran ilk şirket olan Gymboree, Türkiye’de büyümeye devam ediyor.  Gymboree Play Music Türkiye Temsilcisi Esra Taşar, kendine güvenen başarılı bireyler yetiştirmek misyonu ile 0-5 yaş çocukların fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimini desteklemek misyonu ile hizmet verdiklerini belirterek, Türkiye’de franchise ile büyümeye devam ettiklerini söyledi.

Gymboree gelişim merkezlerinde 0-5 yaş arası çocuklara yönelik programların bulunduğuna dikkat çeken Esra Taşar, “Tüm merkezlerde Play&Learn, Art, Music, Sports, English, Achool Skills gibi eğitici programlar uygulanıyor. 2.5 yaşına kadar ebeveyn katılımlı, 2.5 yaş sonrası ise çocukların bırakılacağı programlar yapılıyor. Ayrıca hafta sonları doğum günü partileri de gerçekleştiriliyor” dedi.

İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de faaliyet gösterdiklerinin altını çizen Esra Taşar şunları söyledi: “İstanbul’da  şu an 9 noktada hizmet veriyoruz. Bu sayının franchise’larla artmasını hedefliyoruz. Bursa, Antalya, Bodrum, Gaziantep, Eskişehir, Mersin, Denizli, Malatya ve Samsun öncelikli şehirlerimiz arasında.”

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı