Hacı Mehmet Baklava Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Hacı Mehmet Baklava olarak 2016 yılında Ankara’da başladığımız bu tatlı yolculuğa, başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlerimizde devam etmek istiyoruz. Ramazan ayına yaklaştığımız şu günlerde, girişimcilere cesaret vermek ve Ramazan ayında zirve yapan tatlı satışlarını desteklemek amacı ile kısa bir süre için çok özel bir bayilik kampanyası hazırladık. Bu kampanya kapsamında yeni bayilerimizin işyerlerini anahtar teslim hazırlayıp, hiçbir zahmete girmeden işyeri sahibi olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca Ramazan ayı boyunca 1 ton baklava hediye ediyoruz.

Baklava ve Börek çeşitlerinin modern çizgilerde sunulduğu işletmeler kuruyoruz. Kaliteli çay ve kahve çeşitlerinin sunumu ile insanların daha çok vakit geçirmek istediği mekânlar yaratıyoruz. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek verip yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunuyoruz.

Bu kampanya dahilinde yeni bayilerimizden Franchise giriş bedeli talep etmiyoruz. Her şeyi bir pakette topladığımız anahtar teslim çözüm sunuyoruz.

İşletmenin büyüklüğünü maksimum 75 m2 olarak belirledik. Bu ölçüye göre toplam yatırım maliyeti 99.000 TL + KDV’dir.( 75 m2 üzeri işletmeler ayrıca hesaplanır)Anahtar teslim olarak işletmenin kurulumun yanında 1 ton baklava da hediyemiz olacaktır.

Baklava ve böreklerin tedariği tarafımızdan yapılmaktadır. En yüksek karlılık oranına sahip olan sıcak ve soğuk içecek gurubunun tedariğini bayinin kendisi yaptığı sistemimizde Royalty olarak aylık cironun %3’ünü talep ediyoruz. Ürün guruplarına göre kar marjı %100 – %500 arasındadır.
Ersin Özmen
Tel: 0 545 267 14 48

info@hacimehmetbaklava.com.tr
hacimehmetbaklava.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı