Hacıoğlu, Franchise İle Her Ay 1 Şube Açıyor

by Bayilik Lobisi

Lezzet devi Hacıoğlu, her ay 1 şube ile büyümeye devam ediyor.

1965 yılında Bursa’da kurulan ve bu yıl itibariyle sektördeki 50. yılını kutlayan Hacıoğlu, franchising sistemindeki liderliğiyle de büyümeye devam ediyor.

Lezzet devi Hacıoğlu, yıl içerisinde her ay bir restoran açmayı planlayarak büyüme hedeflerini daha da genişletiyor. Beşinci  aya gelindiğinde ise, altıncı restoranını açarak hedeflerinin ilerisinde gelişen firma, Bursa’nın üniversite beldesi Görükle’de açtığı şubesiyle de gençlere olan yakınlığını pekiştirmeyi başarıyor.

Franchise (Bayilik)Modeli ile çalışmanın girişimciye restoran açar açmaz hazır bir müşteri kitlesine sahip olmanın yanı sıra ortak reklamdan faydalanmanın Hacıoğlu nun alt yapısını ve 50 yıllık tecrübesinden daha çabuk sonuç alınmaktadır. Ayrıca Hacıoğlu girişimci adaylarının işletme- pazarlama- müşteri memnuniyeti- gibi bir dizi eğitimden geçirerek girişimcilerin ileride karşılaşabilecekleri her türlü durumda nasıl davranacaklarını bilmelerini sağlamaktadır.

Hacıoğlu kendi Ar-ge çalışmaları yaptığı gibi girişimci işletmecilerin yararlı çalışmalarını da sisteme katarak  diğer işletmelerinde bu başarılı çalışmalardan faydalanmasına sağlamaktadır.

Hacıoğlu Operasyon Müdürü Yılmaz ESEN söyle devam etti; 8 aydır yaptığımız çalışmalar neticesinde küçük köşe tarzı az maliyetli restoranlar açarak maliyetleri minimize ederek Türkiye ‘nin her iline her ilçesine küçük restoranlar ile franchise verebileceğini söyledi. Bahsedilen konseptteki restoranların maliyeti ise 100.000 USD  ila 150.000 USD yi geçmeyecek şekilde franchise verebileceğimizi bildirdik. Şu anda sıra bekleyen 84 girişimci aday bulunmakta. Bu adayların bir bölümü kurslarını başarıyla bitirmek üzereler. Bunlardan 2 si Almanya dan kesin dönüş yapmış adaylarımızdır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı