Hakkımızda

by Bayilik Lobisi

2007 yılında haber portalı olarak yayına başlayan bayilik lobisi zaman ilerledikçe kendimizi geliştirdik. Günün şartlarına ve isteklerine göre firma haberler, iş fikirler, girişim yazı dizileri yaptık. Bu dönem içersinde binlerce yatırımcıyla firmaları buşuşturduk vede iş fikirlerinden yatırmcılara iş imkanları sağladık. Zaman içersinde yeni gelişmeler ve yeni personellerimiz ile birlikte kendimizide geliştirerek hizmet kalemlerimizi artırdık. Bundan böyle sektöre yeni işfikirleriyle birlikte firmalar ve markalar oluşturmak,markaları yönetmek ve geliştirmek. Ürün kalitesinden başlayıp hizmet kalitesi yüksek markalar oluşumunu sağlamak ,Kurumsal kimlik oluşumundan sosyalmedyalarının yönetimine kadar hizmet vermek.Yurt dışındaki franchise portallarıyla entegre olup firmalarımızın yurtdışında da hizmet vermelerini sağlamak için yeni bir yüz yeni bir anlayış ve yeni çalışma arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz.

Misyon

Türkiye de francfise( bayilik) sistemine yeni bir imaj getirmek için varız. Sadece firma tanıtım ve reklamlarının yayınlarıyla değil.Yılların verdiği tecrübelerle yeni markalar oluşturmak veya oluşturtmak. Hale hazırda oluşmuş markaları geliştirmek ve doğru markayı doğru yatırımcıyla buluşturmak.

Vizyon

Yeni franchise firmaları oluşturmak,var olan firmaların gelişmelerini sağlamak .Bu firmaların yatırımcılarla buluşturmak.Türk markalarını öncelikle Türkiyede bayilik sistemini geliştirip Dünyaya yaymak.

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı