Happy Junior Bayilik Bilgileri

by Bayilik Lobisi

Kuruluşumuz :

2005 yılında Franchiseborsası adı altında kurulmuş bir şirketiz. 15 senedir bu sektörde, franchise veren bir çok firmanın ve markanın danışmanlığını üstlenmekteyiz, kurulumundan idaresine kadar da destek ve hizmet vermekteyiz.
15 senenin getirdiği bu tecrübeye dayanarak, bügün, Fransız Şirketi (L İnstant Present LTD. ŞTİ.) ile ortak markamız olan HAPPY JUNİOR ile sizlerin karşısındayız.

Misyonumuz :

Trend ve üstün kaliteli ürünlerimizi 0 ile 14 yaş grubuna ulaştırmak, arkamızda mutlu çocuklarımızı ve ebeveynlerimizi bırakmayı misyon edindik.
Unutmayın ki mutlu bir çocukluk, mutlu bir ebeveyn adayıdır !

Vizyonumuz :

Ürün yelpazemizi genişleterek, müşterilerimizin daha da iyi deneyimler elde etmesini sağlamak, ve var gücümüzle çalışmak.Sektördeki gelişmelere hızla uyum sağlayarak, değişimi yönlendirerek,
kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yola devam etmek.

Değerlerimiz :

Kurulduğumuz günden beri, HAPPY JUNİOR ailesi olarak katettiğimiz gelişimle gurur duyuyoruz ve bunu :
• Güvenilirlik, • İş ahlakına bağlılık,• Yüksek sorumluluk duygusu,• Kalite bilinci,• Açık fikirlilik,• Girişimcilik ruhu,
• Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği ve keyifli çalışma, değerlerine dayanarak başardığımızı belirtmek isteriz.

Kalite politikamız :

HAPPY JUNİOR olarak, müşteri memnuniyeti’nin sürekliliğinin sağlanması temel ilkemizdir. Bu nedenle ürün koleksiyonlarımızı titizlikle seçiyoruz. Teslimat seçenekleri ve ödeme yöntemleri açısından birçok imkan sunarak esneklik sağlıyoruz. Ürün galerimize göz atın ve HAPPY JUNİOR ile alışveriş keyfini bizzat deneyimleyin. Sorularınız, yorumlarınız ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

Franchise şartlarımız ;

• 70 m2 ve üzeri AVM veya cadde üstü dükkanlar.
• 120 000 TL den başlayan yatırım maliyeti
• 2020 yılı sonuna kadar isim hakkı ve reklam katkı payı alınmayacaktır,

ADIM ADIM BİZDEN BİRİ OLUN !

– Taleplerinizi web sitesi üzerinden veya telefonla ve posta yoluyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

– Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Franchising bölümü tarafından değerlendirilir.

– Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak
ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.

– Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising bölümü tarafından, franchise adayına randevu verilerek, yüz yüze görüşme yapılır.Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.

– Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Franchising sözleşmesi imzalanır.

– Ortalama bir proje uygulaması on beş gün içerisinde tamamlanır.

– Açılacak Happy Junior mağazası için gerekli eleman listesi ve nitelikleri Happy Junior insan kaynakları bölümü tarafından belirlenir.
İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri Happy Junior eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır.

– Açılıştan bir hafta önce Happy Junior mağazasına ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri Happy Junior tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.

– Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.

Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 30 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur.
Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlarlar.

İLETİŞİM :
Murat ACER
0553 333 33 83
info@happyjunior.com.tr

Web :www.happyjunior.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı