Happy Junior E Ticaret

by Bayilik Lobisi

E Ticarette yılların verdiği birikimle yeni bir marka.

Happy Junior E Ticarette büyük bir atılım yaptı. Pandomi döneminde bir çok sektör kepenk kapatarak zarar görmüştür. Bir sektör varki hergeçen gün tüketicinin gözdesi olduğu kadar yatırımcınında gözdesi olmaya başlamıştır.
Bunlarda biride Happy Junior çocuk giyim , malzeme ve oyuncak firmasıdır.
Bayilik şartı olarak kısa bir süreliğine ilk giriş payı 5.000tl olarak belirlemiştir.

2005 yılında Franchiseborsası adı altında kurulmuş bir şirketiz. 15 senedir bu sektörde, franchise veren bir çok firmanın ve markanın danışmanlığını üstlenmekteyiz, kurulumundan idaresine kadar da destek ve hizmet vermekteyiz.
15 senenin getirdiği bu tecrübeye dayanarak, bugün kendi markamız olan HAPPY JUNİOR ile sizlerin karşısındayız.

Misyonumuz :
Trend ve üstün kaliteli ürünlerimizi 0 ile 14 yaş grubuna ulaştırmak, arkamızda mutlu çocuklarımızı ve ebeveynlerimizi bırakmayı misyon edindik.
Unutmayın ki mutlu bir çocukluk, mutlu bir ebeveyn adayıdır !

Vizyonumuz :
Ürün yelpazemizi genişleterek, müşterilerimizin daha da iyi deneyimler elde etmesini sağlamak, ve var gücümüzle çalışmak.
Sektördeki gelişmelere hızla uyum sağlayarak, değişimi yönlendirerek, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yola devam etmek.

Değerlerimiz :
Kurulduğumuz günden beri, HAPPY JUNİOR ailesi olarak katettiğimiz gelişimle gurur duyuyoruz ve bunu :
• Güvenilirlik,
• İş ahlakına bağlılık,
• Yüksek sorumluluk duygusu,
• Kalite bilinci,
• Açık fikirlilik,
• Girişimcilik ruhu,
• Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği ve keyifli çalışma, değerlerine dayanarak başardığımızı belirtmek isteriz.

Kalite politikamız :
HAPPY JUNİOR olarak, müşteri memnuniyeti’nin sürekliliğinin sağlanması temel ilkemizdir. Bu nedenle ürün koleksiyonlarımızı titizlikle seçiyoruz. Teslimat seçenekleri ve ödeme yöntemleri açısından birçok imkan sunarak esneklik sağlıyoruz. Ürün galerimize göz atın ve HAPPY JUNİOR ile alışveriş keyfini bizzat deneyimleyin. Sorularınız, yorumlarınız ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı