Happy Moon s Cafe Bayilik

by Bayilik Lobisi

1999 yılında Kadıköy’de hizmet vermeye başlayan Happy Moon’s, konuklarını kendi evlerinde hissetmelerini sağlayarak, kaliteli ve taze ürünleri, hijyen kurallarına uyarak, en kısa zamanda en lezzetli şekilde servis ederek, ulaşılabilir lüks kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulayarak bir dünya markası olmak için çalişmalarına başlamıştır.

Yenilikçi yaklaşımıyla konukseverlik, kalite ve tazelik, hijyen, iş güvenliği, en kısa süre de servis, lezzet, ulaşılabilir fiyat gibi konuları temel değer olarak belirlemiştir.

Happy Moon’s Cafe; Türk, İtalyan, Meksika, Amerika ve lokal lezzetlerinden oluşan 200’ün üzerinde çeşide sahip menüsüyle, 08:00’den 24:00’e kadar işleyen bir yapıdır. Şubeleri, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra misafirlerinin gelip kahvelerini içebilecekleri, 20’nin üzerinde günlük üretilen pastalardan tadıp iyi vakit geçirebilecekleri ev ve iş yeri dışında üçüncü bir adrestir. Bugün itibariyle 28 şube sayısına ulaşarak 2015 yıllından bu yana şube sayısında %320 artış göstererek yılda ortalama 5 milyon kişiye ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam etmektedir.

Kuruluş yılı:2015
Franchise Adedi :25
Franchise Hedefi: 2020 / 7 adet
Franchise giriş bedeli: 350,000TL+KDV
Ortalama yatırım bedeli:4,000,000TL
Reklam katkı payı:% 1
Royalty bedeli: % 4
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 550m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı