HB Waffle Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Karaman merkezli HB Waffle, waffle bayiliği almak isteyen girişimciler için bayilik seçeneği sunuyor. Tüm Türkiye ve Yurtdışında bayilik vererek ağını gemişletmek isteyen HB Waffle kazançlı bir yatırım kapılarını sizler için aralıyor.

Hb waffle 2013 te Karamanda dükkan konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır. Meyveler, Çikolata, dondurma ve kuruyemişlerle sağlık ve enerji dolu bir menü oluşturarak çikolatalı fondü, sıcak çikolata, sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle zengin bir menüye sahiptir. HB Waffle ürünlerini en kaliteli en taze meyvelerden üretiyor. Hiçbir zaman kalitesiz malzemelerle lezzetli bir ürün yapmıyor.

HB Waffle’ın öncelikli hedefi Türkiye’de prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchising ağıyla tüm Türkiye’ye  HB Waffle lezzetini taşımak. HB Waffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen HB Waffle müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı