Hd iskender bayilik bilgileri

by Bayilik Lobisi

HD Holding, başarılarla dolu serüvenine 1995 yılında Ankara’da başladı. İsmini, kurucusu Hakan Demirağ’dan alan HD Holding, HD İskender ile çıktığı yolda bünyesine HD Döner, Pidem ve Pideko markalarını da katarak Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini misafirlerine daha geniş bir yelpazede sunmaya devam etti.

HD Holding misyonunu, işinin ehli ustaların hazırladığı Türk mutfağı lezzetlerini ulaşılabilir fiyatla, önceliği misafir memnuniyeti olan ekiplerin desteğiyle, herkesle buluşturmak olarak belirledi. Kurucusu Hakan Demirağ, yönetim kurulu başkanlığını devrettiği oğlu Kaan Demirağ ile birlikte her zaman ülkesi için değer yaratma, misafirlerine iyi ve kaliteli hizmet verme ve yapılan her işin en iyisini yapma tutkusuyla çalıştı. Bu tutkuyla, HD Holding’i tüm restoranlarını kendi çatısı altında açan, “Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri” haline getirdi.

HD Holding, kalite standartlarının korunması için tedarikçilerini düzenli denetimlerle kontrol etmektedir.
Misafirlerine sunduğu etlerin kalite standartlarını en yüksek seviyede tutabilmek için kendi et işleme tesislerini kuran HD Holding, hijyen ve sağlık standartlarını en yüksek düzeyde tutmaktadır.
HD İskender yapımında sadece dana eti kullanarak misafirlerine eşsiz lezzetler sunmaktadır. Ayrıca tereyağı ve pideleri HD İskender için özel üretilmektedir. Restoranlarında servis edilen domates sosu, çorba ve künefe her gün günlük olarak işinin ehli ustalar tarafından restoranlarda hazırlanmaktadır. HD Döner menülerini, restoranlarda HD ustaları siparişe özel hazırlamaktadır.

Kuruluş yılı:1995
Franchise Adedi :271
Franchise Hedefi: 2020 / 70 adet
Franchise giriş bedeli: 200,000TL+KDV
Ortalama yatırım bedeli:500,000TL– 600,000TL
Reklam katkı payı:% 0
Royalty bedeli: % 7
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 40m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı