Helen Doron Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Kadın girişimcilere dünyanın bir numaralı markasından franchise fırsatı. Erken yaşta İngilizce eğitiminde dünyanın bir numarası HELEN DORON, Türkiye’de Öğrenim Merkezleri ve Anaokulları ile hem minikleri birer dünya vatandaşı olmaya hazırlıyor, hem de girişimciler için çok cazip Franchise fırsatları sunuyor.

“Çocukların ikinci anadili” sloganıyla 1985’ten beri 35 ülkede 750’yi aşkın bölgede 2.000’e yakın noktada faaliyette olan Helen Doron Early English, başarısı kanıtlanmış benzersiz metodolojisi ile 3 aylıktan 12 yaşa kadar olan çocuklara mükemmel İngilizce öğretiyor.

Helen Doron’un farkı nedir?
Helen Doron metodolojisi çocukların ana dillerini öğrenme sürecini taklit ederek İngilizceyi doğal olarak edinmelerini sağlıyor. Eğitim, özel olarak dekore edilmiş olan sınıflarda, Helen Doron sertifikasyon programını başarıyla tamamlayan özel öğretmenler tarafından veriliyor. Helen Doron eğitim programları aynı zamanda çocukların kendilerini ifade etme yetilerini geliştiriyor, özgüvenlerini ve özsaygılarını artırıyor. Helen Doron’un kendi eğitim sistemi için özel olarak bestelenen, pedagojik temellere dayanan ve dil gelişimini hedefleyen özgün şarkılar da, verilen eğitimde çok önemli bir yer tutuyor.

İsteyene Öğrenim Merkezi, isteyene Anaokulu.
Öğrenim Merkezleri, 3 aylıktan 12 yaşa kadar olan çocuklara haftanın belirli günlerinde 1-2 saat süreli derslerin yanı sıra yarım günlük programlar da öneren ve multimedya ev çalışmalarıyla desteklenen eğlenceli ve etkili bir İngilizce eğitim süreci sunuyor. 3 aylıktan 4 yaşa kadar olan çocuklar anne-baba veya bir büyükleri ile katıldıkları 1 saatlik grup derslerinde sadece İngilizce şarkılar, kafiyeler ve etkinlikler öğrenmekle kalmıyor, aynı zamanda derslerde çok eğleniyorlar. Programlar İngilizce öğretirken, ebeveyn ve çocuğun doğal ve sıcak bir iletişim kurmasını sağlıyor. 4 yaşından 12 yaşına kadar olan çocuklar ise derslere kendi başlarına katılabiliyorlar.

Helen Doron, tam ve yarım gün programları da bünyesinde barındıran “Anaokulu” konseptiyle de hem öğrenim merkezi, hem de anaokulu olarak hizmet verebiliyor. Modern bir anaokulundan beklenen her şeyi, mükemmel bir İngilizce eğitimiyle bir arada sunan Helen Doron Anaokulları, 3 aylıktan 12 yaşa kadar olan tüm çocuklara çeşitli programları ve ulaşılabilir ücretleriyle Türkiye’de İngilizce eğitimi konusunda yeni bir dönemi haber veriyor. Nisan ayı itibarıyla Türkiye’deki Öğrenim Merkezi ve Anaokulu Franchise şubelerinin sayısı 30’un üzerine çıkıyor.

Girişimciler için çok cazip bir Franchise modeli; ikisi bir arada.
Helen Doron, hem Öğrenim Merkezi hem de Anaokulu açmak isteyen girişimcilere ihtiyaç duydukları tüm konularda destek veriyor. Yeni bir Helen Doron Anaokulu ve Öğrenim Merkezi kurmak isteyenlerin yanı sıra, halen faal olan anaokulları da başvurarak okullarını Helen Doron Anaokulu’na dönüştürebiliyorlar. Girişimcilere, Milli Eğitim Bakanlığı izinlerinin alınmasından, sınıfların dekorasyonuna ve öğretmenlere Helen Doron sertifika eğitimleri sağlanmasına kadar her alanda yoğun bir destek sağlanıyor.

Kimler Helen Doron Anaokulu açabiliyor?
Şube açmak isteyen adaylarda eğitim alanında bir iş tecrübesi aranmıyor ve öğretmen olmaları da gerekmiyor. Ancak çocukları çok sevmek ve eğitim konusunda istekli olmak ön şart.

Hangi bölgelerde Franchise veriliyor?
Şu anda İstanbul, Ankara, İzmir’in yanı sıra, İç Anadolu, Ege, Karadeniz ve Doğu Anadolu illerinden gelen başvurular da kabul ediliyor. Franchise paketinin bedeli illere ve bölgeye göre 25.000 – 50.000 Euro arasında değişiyor.

Helen Doron Öğrenim Merkezi ve Anaokulları ile ilgili detaylı bilgi almak ve Franchise fırsatlarıyla tanışmak için:

Tel: 0 (212) 279 90 74
Mail: istanbul@helendoron.com
İnternet sitesi: helendoronkindergarten.com.tr ve helendoron.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı