Helva-i Hünkar Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Son dönemde yaygınlaşan lezzetlerden olan “Dondurmalı İrmik Helvası” bayilik veren firmalarla yaygınlaşmaya devam ediyor. Anadolu’dan ve İstanbul’dan Dondurmalı İrmik Helvası konseptiyle bayilik veren firmalardan bir diğeri de Helva-i Hünkar. Helva-i  Hünkar İstanbul genelinde yaklaşık 10 şube üzerinden müşterilerini dondurmalı irmik helvası lezzetiyle buluşturuyor. İster hazır kurulu kafe, pastaneniz olsun isterseniz sıfırdan bir stand kurarak Helva-i Hünkar bayisi olabilmeniz mümkün.
helva-i hünkar bayilik
HELVA-İ HÜNKAR NEDİR?
Osmanlı saray mutfağının en gözde tatlısı olan helva, imparatorluğun kuruluşundan itibaren hiçbir padişahın sofrasından eksik etmediği bir tatlı olmuştur. Saray mutfağının helvahane bölümünde pişirilen helvaların sultanlar tarafından en çok tercih edileni, dondurmayla birlikte takdim edilen dondurmalı irmik helvasıdır.

Usta eller tarafından pişirilerek gümüş sinilerle padişah ve etrafına sunulan bu eşsiz lezzet, her zaman takdir görmüş ağızlarda unutulmaz tatlar bırakmıştır. Sadece yenmekle kalmayan bu lezzet Osmanlı sarayında keyfin, sevincin, tanışmanın ve kutlamaların sebebi olmuştur.

Sarayın dışında günlük hayatımızda insanların doğumundan tutunda, düğün, sünnet merasimleri ve asker uğurlamaları gibi birçok özel günlerde ikram edilerek sevinçlerini paylaştıkları ortak bir değer haline gelmiştir.

Bizlerde bu hünkârlara layık meşhur dondurmalı irmik helvasını, sıcacık irmik helvasıyla dondurmanın muhteşem birlikteliğini aynı kapta siz değerli halkımızla tekrar buluşturmak istiyoruz. Bunu da ustalarımızın maharetli elleri ile hijyenik ortamlarda özenle seçtiğimiz malzemeleri kullanarak siz değerli halkımızın beğenisine sunuyoruz. Şifa niyetine afiyet olsun…

Helva-i Hünkar Bayilik başvurusu için marka ile: info@helva-ihunkar.com.tr adresi üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı