Tatlı Mı Tatlı İrmik Helvası Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Tatlı Mı Tatlı, dondurmalı irmik helvası  yeni yatırımcılarına kazançlı bir ortaklık teklif ediyor. Kendilerini daha yakından tanımak üzere haberimize göz atalım.

Tatlı mı Tatlı bir Denizli firması. Osmanlı’dan günümüze uzanan hem besleyici hem de lezzetli bir besin kaynağı olan helvayı, kendilerine özel ve özgü bir tarif ve modern konseptleri aracılığıyla bizlerin damak zevkine sunmuşlar. Dondurmalı irmik helvası dışında mağaza konseptinde; çikolata, sahlep, lokum, kahve ve çay gibi ürünleri de müşterilerine sunuyorlar. Franchise veren firmalar açısından değerlendirdiğimiz zaman en öne çıkan özellikleri isim hakkı bedelini almıyor oluşları. Markanın,3 farklı konsepti var. Cadde standı, Avm kioksları ve Mağaza konsepti. Franchise şartlarına gelince, onu da marka temsilci Şafak Hanım’dan dinleyelim.
1-Franchise bedeli almıyoruz.

2-Sadece kullanılan makine ve ürünler için bir bedel alıyoruz.

3-İşletme adaylarımıza ödeme kolaylığı sağlıyoruz.Taksitlendirme yapıyoruz.

4-Bayinin yerini hazırlıyor kurulumunu biz yapıyoruz.

5-Cadde standı için; belediyeden yer kiralanıyor, ürün siparişi veriliyor ve kurulumunu yine biz yapıyoruz.

6-Avm kioks standı için; Avm’den yer kiralanıyor. Avm kioks standının siparişi veriliyor. Anlaşma tutarının yarısını peşin alıyoruz ve yaptırıyoruz.

7-Mağaza konseptlerimizde, açılacak yerin kiralaması yapılıyor. Zemin ve tavan tadilatının ardından dekorasyonunu yine biz yapıyoruz. Ürün siparişleri alınıyor ve mağaza açılışa hazırlanıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı