Hero Motor Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Hindistan merkezli olan Hero MotoCorp Ltd. (Eski adıyla Hero Honda Motors Ltd), iki tekerli araç üretiminde dünyanın en büyük üreticisi konumunda bulunuyor. Yılda 7 milyon adedi bulan yıllık üretim kapasitesine sahip Hero Motor, 1947 yılında kurulmuştur. 1983 yılında Japon Honda ile ortak üretime başlayan Hero, 2011 yılına kadar Hero Honda ve Honda modellerini üretip dünyaya satmasının ardından, 2011’de Japon ortağından ayrılarak yola Hero Motor olarak faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Üç büyük üretim tesisinde, bine yakın mühendis ve Ar-ge teknikeri ile 11.000 kişi istihdam eden Hero, Hindistan’da 60.000 kilometre veya 5 yıl garanti vermektedir.

Hindistan’da yüzde 50 oranında Pazar payına sahip olan Hero, Asya Motor ile distribütörlük ve üretim anlaşması yaparak, Şubat 2014 itibari ile Avrupa pazarında ilk Türkiye ile yer alma kararı almıştır.

STRATEJİ

Hero MotoCorp anahtar stratejileri, kategoriler arasında sağlam bir ürün portföyü oluşturarak küresel büyüme fırsatlarını keşfetmek, sürekli operasyonel verimliliği artırmak, marka oluşturma faaliyetlerine yatırım yapmaya devam ederek müşteri ve hissedarlarına zevk sağlamak için vardır.
MARKA
Hero MotoCorp, teknoloji, stil ve kalite kriterlerini oluştururken müşterinin ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getiren küresel bir kurum anlayışı ile müşterilerini markalarının savunucusu haline getirmeyi ilke edinmiştir.
DAĞITIM
2011 yılında “Dünya en çok iki tekerlikli araç satışına ulaşan firma” unvanı kazanan Hero Motor olarak, bugün 21 ülke ile sınırlı faaliyet alanımızı, 2020 sonuna kadar 50 ülkeye ulaşmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda 17 yeni fabrika ve montajlama tesisi kurmayı planlıyoruz.

Hero Motor Türkiye’de Bayilik Vermeye Devam Ediyor.
Hero Motor Bayilik Başvurusu İçin Tıklayın
hero motor bayilik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı