Hosta

by Bayilik Lobisi

1981 yılında Ankara’nın Sakarya Caddesi’nde kurulan HOSTA; kaliteli, lezzetli, doyurucu ürünlerini en uygun fiyatlarla Ankara, Diyarbakır, İstanbul, İzmir ve Tekirdağ Çorlu gibi iller başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli merkezlerinde faaliyette olan ve yatırımı devam eden yerlerle birlikte toplam 45 şubesinde, lezzetini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bu şubeleri her yıl 15 milyondan fazla müşteri ziyaret etmekte ve özel HOSTA kalitesi ile hazırlanmış ürünleri tatmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, markalaşmayı başarmış ve ileriye dönük önemli projeleri hayata geçirmiş olan HOSTA, geçen zaman içinde hem geleneksel lezzetini ve kalitesini korumuş, hem de kurumsal gelişimini tamamlayarak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek Türkiye’nin en büyük fast food işletmecileri arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Hali hazırda hizmet veren ve yakın zamanda açılacak olan şubelerine ek olarak HOSTA, modern çağa uygun bir işletmecilik anlayışı ile özel HOSTA ekmeğini kendi üreten unlu mamüller birimi, Ankara ve İstanbul’da et açma ve döner takma üniteleri, et ve tavuk takma kompleksi ve 75 soğuk hava depo ve frigofrik araç filosuyla, soğuk zincir kırılmadan dağıtım yapabilen güçlü bir yapıya sahiptir.

%100 Türk sermayeli olan HOSTA, 1000’den fazla kişiye istihdam olanağı sağlamakta, ülke ekonomisine kattığı katma değerlerle birlikte birçok sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. Kuruluş, sorumluluklarının bilincinde olarak ödediği vergilerle de lider durumdadır. HOSTA ayrıca, Avrupa standartlarındaki hizmet içi eğitim, işletme anlayışı, çevre sağlığı ve korunması bilinciyle sürdürdüğü faaliyetleri ile ülkemizdeki orta ölçekli firmalara da öncülük etmekte ve liderliğini sürdürmektedir. 1981’den bu yana bir neslin HOSTA lezzeti ile büyüdüğü düşünüldüğünde, firmanın atılımcı ve çağdaş yapısı sayesinde büyümeye ve yeni nesillere modern hizmet anlayışı ile muhteşem lezzetler sunmaya devam edeceği aşikardır.

Kuruluş yılı:1981
Franchise Adedi :49
Franchise Hedefi: 2020 / 16 adet
Franchise giriş bedeli: GÖRÜŞMEDE KONUŞULACAK
Ortalama yatırım bedeli:100,000$
Reklam katkı payı:% 2
Royalty bedeli: % 5
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 50m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı