Hünkar Gazoz Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

İstanbul’da 1962 yılından beri helal gazoz üreten Hünkar Gazoz bayilik ağını genişletecek.

İstanbul’da 1962 yılından beri helal gazoz üreten Hünkar Gazoz bayilik ağını genişletecek. Hünkar Gazoz hakkında; İstanbul’da faaliyete geçen firmamız , %100 doğal kristal şekerden ve kaynak suyundan, 250 cc cam şişede, frambuaz aromalı gazoz imal etmektedir. İmaltimizda birinci önceliği kaliteye verdimiz için ürünümüze çok güveniyoruz. Başta İstanbul olmak üzere bayimiz olacak firma ve kişiler arıyoruz.

Yaşadığımız bu coğrafya , 1940 yıllarından sonra, neredeyse her şehirde bir gazoz markası ortaya çıkartarak ,zengin bir gazoz kültürüne beşiklik etmiştir.1970 li yıllarda kolanın tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşması ile gazoz , biraz küserek biraz da yeniden hatırlanacağı günlere hazırlanmak için , yavaş yavaş sahneden çekilmeye başlamıştır.

Gazoz , nostaljik bir içecek olmaktan çok terkibinde, gıda boyaları , kafein ve sair sağlığa zararlı unusurlar içermemesi yönüyle aslında,hem içinde bulunduğumuz zamanda , hem de gelecekte, çok daha fazla rabet görecek bir içecektir. Kola ve kolayı var eden kültüre karşı dünyanın genelinde değişen algı da gazozu geleceğin içeceği yapan bir diğer etkendir. Hünkar Gazoz, 1962 senesinden beri var olan ve uluslararası HELAL standartlarına uygun üretim yapan bir marka olarak, daha sağlıklı, daha yerel ve daha milli bir içecek olma iddiasıyla üretim yapmaktadır.

Hünkar Gazoz Bayilik Şartları:

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Gida dağıtım işi için gerekli ekipman vs..

Hünkar Gazoz Bayilik İletişim :

Yetkili: Abdulkadir Kaya

0212 858 24 00

0532 306 18 96

info@hunkargazoz.com.tr

www.hunkargazoz.com.tr

Hadimkoy/Istanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı