Hürriyet Emlak Hackathon, Yarın Başlıyor

by Bayilik Lobisi

Proje üretmekten zevk alan yazılımcı, tasarımcı ve girişimciler için Hürriyet gazetesi güzel ve sürprizlerle dolu bir Hackathon düzenliyor.

Hürriyet Emlak Hackathon’a tek başınıza katılabileceğiniz gibi iki ya da üç kişilik bir ekiple de katılabilirsiniz. Ekibiniz yoksa 11 Aralık’ta Hackathon başlangıcında yeni hackerlar ile tanışıp takımınızı kurabilirsiniz. 42 saat sürecek olan Hackathon, 11 Aralık 2015 Cuma akşamı saat 19:00’da başlayıp, 13 Aralık 2015 Pazar günü saat 13:00’te sona erecek.

Hayal gücününüzün sınırlarını zorlamak, her türlü web ve mobil teknolojileri üzerinden emlak alanında istediğiniz çalışan prototipi geliştirmek istiyorsanız, etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Emlak sektörünü Hack’liyoruz!
Bu maceraya tek başına ya da takımınla katılabilir, 42 saat sürecek olan hackathon’da başarıyı kodlayabilirsin! Hayal gücünün sınırlarını zorlayarak, her türlü web ve mobil teknolojileri üzerinden emlak alanında istediğin çalışan prototipi geliştirebilirsin. Yeni “hackerlarla” tanışmak, birlikte üretmek, anı paylaşıp eğlenmek için başvuru formunu doldurman ve ön elemeyi geçmen yeterli!

Hackathon Nedir?
Hackathon ortak bir konuya ilgi duyan kişilerin bir araya gelip sınırlı bir zaman içinde, kendilerine verilen konuyla ilgili ortaya yeni bir ürün çıkarmaya çalıştıkları etkinliktir. Hackathon’lar geliştiriciler için tüm dünyada bir parti, bir yarış ve bir paylaşım merkezidir. Yeni “hackerlarla” tanışıp, “hacker” kültürünü öğrenmek ve tüm insalığa faydalı olacak şeyler üretmek hackathon’ların temel amacıdır.

Detaylar: 11 ARALIK – 13 ARALIK / KOÇ ÜNİVERSİTESİ KULUÇKA MERKEZİ/ ŞİŞLİ

Etkinliğin resmi facebook hesabı ise şöylre: https://www.facebook.com/hurriyethackathon/

hürriyet hackathon
hürriyet hackathon etkinliği

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı