Ice Frutti Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Ice Frutti yüzey tip soğutma teknolojisi kullanılarak doğal meyveler ve sütten, gözlerinizin önünde tamamen taze ve dilediğiniz meyvelerden üretilen bir dondurma çeşidi. Hiçbir yapay renk veya koruyucu bulunmadan tamamen doğal ürünlerle üretilmekte. Tava dondurma olarak da adlandırılan bu dondurma çeşidi meyvenin dondurma hali gibi. Soğuk bir tavaya dökülen süt üzerine doğranan taze meyvelerle beraber bir lezzet şölenine dönüşüyor. Sunum şekilleri de bu lezzetli ürünü karşı konulmaz kılıyor.

“Bayim Olur Musun? Fuarı”nda sohbet etme şansına eriştiğimiz marka sahibi Mehmet Ali Arslan bey; “Ice Frutti Türkiye’nin bu alanda ilk ve tek konsept markasıdır. Bir ilk ve farklı lezzeti olması nedeni ile, kısa süre içerisinde, dondurma sektöründe, özellikle aranılan ve tercih edilen bir ürün haline gelecektir. Özellikle ilkbahar sonrasında fuarda yaptığımız görüşmelerin de neticisini alacağız ve bu lezzeti ülkemizin bir çok yerinde müşterilerimize sunacağız. Yüksek kar marjı ile yatırımcıları Ice Frutti çatısı altına bekliyoruz” dedi.

Ice Frutti Bayilik İletişim Bilgileri:
İlgili Kişi : Mehmet Ali ARSLAN
Telefon : 0506 467 01 01 – 0532 335 88 53
Web: http://www.icefrutti.com/

ice frutti bayilik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı