İceberry Franchise Vererek Büyümeye Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin önde gelen “Frozen Yoğurt Zinciri ICEBERRY Türkiye”, Antalya’da ki altıncı şubesinin kurulumuna start verdi.

“Kişiye Özel Lezzetler” Parolası ile Türkiye’de Frozen Yoğurt pazarının ilklerinden olan Iceberry hızla büyüyor. Yatırımcısı ile birlikte kazanmayı kendisine ilke edinen Iceberry , 2011 yılından bu güne açtığı her şubesinde karlılığı yakalayarak yatırımcısını korumayı başardı. Yağ oranı düşürülmüş kendisine özgü Waffle ve Krep çeşitleri ile Menü zenginliğini ortaya koyan Iceberry; Antalya, Mersin, Aydın ve İstanbul’dan sonra özellikle; Eskişehir, Adana, İzmir ve Ankara da 10 yeni şube planlıyor.

Sağlıklı, doğal ve garnitür çeşitliliği ile Amerika ve Avrupa’da geniş kitleleri peşinden koşturan Frozen Yogurt, Türkiye’de Iceberry ile hızla yayılıyor. Ürünlerinde yüksek fruktozlu mısır şurubu, yapay renklendirici gibi insan sağlığına zararlı katkı maddelerini kesinlikle kullanmayan Iceberry özellikle çocuk ve bayan misafirlerinin yeni gözdesi.

Franchise sisteminde ilk yatırımda kar sağlamak yerine yatırımcısı ile kazanma stratejisini benimseyen Iceberry için başarının birinci göstergesi mutlu ve kazanan franchiser’lar. Bu doğrultuda verdiği hizmetin kalitesini sürekli yukarıya taşımak için çalışan geniş bir kadroya sahipler. Ayrıca ürün, makine, satış, stok ve karlılık konularında bitmeyen eğitim programları ile yatırımcılarının ticari hayatlarında devamlı yanlarında olarak fark yaratıyorlar.

Yurt içinde tedarikçi zinciri konusunda en kaliteli alternatifler ile çalışan Iceberry örnek olarak, İnsan Kaynakları alanında Kariyer.net , Shop konseptinde bulunan kahve çeşitleri için Lavazza, Süt ürünlerinde ise Pınar ile iş ortaklığı yapıyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Erçin Erkmen – 05309284772
Mail: sales@iceberry.com.tr
Web Sitesi: www.iceberry.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı