İdilbaby & Mamino Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

İdil Baby 0-4 yaş kıyafetleri ve bebek ihtiyaçları mağazacılığında franchise ve bayilik veriyor.

İdilbaby&Mamino mağazalarında yeni doğan bebekten dört yaşına kadar çocukların ihtiyaçlarına yönelik kıyafet ve aksesuarlar satılıyor. Ayrıca organik ürün grubu da var. İdilbaby’in 20 mağazası ve 8 ilde 600 korner bayisi bulunuyor. Bunların altısı franchising sistemiyle açılmış. Şirket bu yıl altı mağaza daha açacak. Franchise yatırım şartları yatırımcılarla yapılacak görüşmelerde açıklanıyor.

2016 hedefleri Yüzde 25 Büyümek
 Geçen yıl yaklaşık 1 milyon 500 bin adet ürün üretip satan firma, büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmiş. 2016’da ise ciroda yüzde 25 büyümek niyetinde olan İdil Baby’nin asıl hedefi ise mağazalaşmak. Şu anda 20 mağazası faal olan ve yıl içinde 3’ü İstanbul’da olmak üzere 4 yeni mağaza açmayı düşünen firma, Bosna Hersek’ten sonra Karadağ ve Suudi Arabistan’a da franchise verecek. İdil Baby, bu yıl mağazacılığa toplam 2 milyon lira yatırım yapmayı planlıyor.

İdil Baby franchise ve bayilik detaylarını yatırımcı ve girişimci adaylarına bire bir anlatmayı tercih ediyor. Bu sebeple aşağıda ki iletişim bilgilerinden firmaya ulaşmanız detaylı bilgiyi alabileceğiniz ilk adım için uygundur.

Web: idilbaby.com
Telefon: 0216 392 99 77
E-posta: sanaldestek@idilbaby.com

idil baby franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı