İLLY CAFFÈ

by Bayilik Lobisi

İLLY CAFFÈ
illy Caffè , otantik İtalyan kahvesi ve dünyadaki gerçek geleneksel İtalyan bar deneyimi sunma arzusundan geldi .
Amaç iddialı ve neyin güzel ve neyin iyi olduğu, kültür, beceri, deneyim ve şirketin ayırt edici özelliği olan sürekli bir mükemmellik arayışıdır. Bunlar kalite catering çıkışları mümkün olan en iyi şekilde, en kaliteli hizmet ile: Illy ürünler bulunabilir. En Sürekli eğitim Università del Caffe (Coffee Üniversitesi) ve teminat olarak Illy kalite sistemi hareket. 34 ülkedeki büyük şehirlerde 160’ın üzerinde illy Caffè mekanı bulunmaktadır. Havaalanlarında, yüksek caddelerde ve kaliteli alışveriş merkezlerinde. Veya müzelerde: kültürün gerçekten takdir edildiği yerler.

illy Caffè, tadımda farklı bir konsept sunmaktadır : benzersiz illy espressoya çeşitli illy ürünleri ve çeşitli İtalyan yemekleri eşliğinde uluslararası çağdaş bar zinciri. Lezzetli bir espresso keyfi yaşamak isteyenler, küresel bir lezzet, stil ve mükemmellik deneyimi ile hoş bir atmosferde bunu yapabilirler.

İlly ile bir mola keyfi
Kahve, İtalyan mutfak geleneğinin tüm inceliği ve kalitesiyle birlikte bir kahramandır. Mola keyfi günün her saatine uyum sağlar; kahvaltıdan akşam yemeğine. Her zaman taze malzemeler, kaliteli malzemelerle odaklanmış, İtalyan trendleriyle uluslararası trendlere açıktır.

Sabahları pastane, tatlılara ve tatlı parmak yemeklerine kadar çeşitli kahvaltı sunmaktadır. Öğleden sonra için tatlı ve tuzlu ikramlar arasında bir fincan Dammann Frères çayı veya Domori çikolatası bulunur.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı