İrmik Helva Bayilik (kurulum)

by Bayilik Lobisi

Osmanlı mutfağının tatlılarındandır, ayrıca evlerimizin vazgeçilmez bir tatlısıdır. Evlerimizde ve özel günlerimizde ikram ederiz.
Son yıllarda bu zevkli damak tadını dondurmayla birleştirip satışa sunuldu. Düşük maliyet yüksek kar marjından dolayı da bir çok yatırımcı tarafından farklı isimler altında markalar yaratıldı. İrmik helva satışını iki farklı konsepte yapabilirsiniz.
Dükkan modeli
10 ila 15 m2 lik bir alan olmalı soğuk ve sıcak ikram dolapları,Helva hazırlama kazanı,servis kabları gibi birçok malzeme gereklidir. Yürüyüş yolları ana cadelerde kurulunabilinir.

Kiosk modeli
3,5 m2 alan olarak hazırlanır.Bu modeldede kapalı alanlarda, veya belediyelerin kiosklar için hazırladıkları alanlarda kurulunabilinir.

Dondurmalı İrmik Helvası Neden Yapılır?
Dondurmalı irmik helvası irmik,şeker,yağ,süt ve suyun karışımından meydana gelir.Öncelikle irmik yağ ile birlikte
belirli sıcaklık ve zaman içersinde kavrulur sonrasında süt ve su ilave ederek demlenmeye bırakılır. bir kabın içersine dondurma konur üzerine de irmik ilave edilip satışa hazır hale gelir.

Dondurmalı İrmik Helvası Konsepti
Dışarıdan bakıldığında sadece irmik helvasının göründüğü, fakat kaşıkladıkça içinde gizlenmiş dondurmanın yavaş yavaş ortaya çıktığı, hem sıcak hem soğuk bir konsept Dondurmalı İrmik Helvası. İki tip lezzetin iç içe sunulduğu bir ürün.

Dondurmalı İrmik Helvası satışı için şimdilerde birden fazla franchising seçeneği mevcut. Giderek artacağınız düşündüğümüz bu alanda hizmet veren firma sayısı, bugün çok da fazla değil. Fakat, Dondurmalı İrmik Helvası bayiliği veren firmaların, bayilik sayısı her geçen gün daha da artmakta.

Dondurmalı İrmik Helvası satışı için, franchise veren firmalar daha çok kiosk modelini benimsemiş durumdalar. Cadde, Sokak, AVM ve aklınıza gelebilecek diğer noktalarda Dondurmalı İrmik Helvası satışı yapabilmeniz için, bir kiosk / stant açabilirsiniz.

Firmaların kendilerine özgü şartları ve giriş bedelleri vardır. Dondurmalı İrmik Helvası bayiliği veren firmalar, ortalama olarak30000 – 40000 TL civarında olan bayilik bedellerinin yanında, kiosk için yeterli alan ve lokasyon da istemekteler.

Dondurmalı İrmik Helvası Kiosk Modeli

Diğer kiosk konseptlerinde olduğu gibi, Dondurmalı İrmik Helvası kiosk konseptinde de, stant şeklinde bir dükkana sahip oluyorsunuz. Burada, içeriğin tamamen franchising alınan firma tarafından sağlandığı bir konsept söz konusu. Franchising bedelinin ödenmesi ile, ilgili firma size kioskunuzu teslim ediyor ve Dondurmalı İrmik Helvası satışına başlıyorsunuz.

Neden siz de bu yeni lezzetle kazanmayasınız?
Dondurmalı İrmik Helvası konsepti yeni ve gittikçe adından söz ettirecek bir konsept. Son zamanların revaçta tatlısıyla neden siz de kazanmayasınız? Düşük bir bedelle alacağınız bir Dondurmalı İrmik Helvası franchise ı, size tahmininizden daha çok kazandıracak. En iyisi, siz şimdiden kiosk unuzu koyabileceğiniz bir yer araştırın.
Dondurmalı İrmik Helvası Bayiliği ( Franchising ) Veren Firmaların bazıları şunlardır
Helvacı Ali, Hacı Şerif, İrmik Cup, Helva-i Hünkar, Helvadem
Sizde bayilik almak istemeyip yeni bir konsept ve marka oluşturmak isterseniz danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı