Isonem Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

5 KITA DA, 100’e YAKIN ÜLKEDE

5 kıtada 100’e yakın ülkede su yalıtım ürünleri, zemin kaplama ürünleri, özel boyalar, endüstriyel kimyasallar ve sprey ürünler üreticisi ve satıcısı olarak öne çıkan Isonem Türkiye ve dünya genelinde bayilik vermeye devam ediyor.

ISONEM Kurulduğu 2004 yılından itibaren ihracatı hedef alan bir firmadır. Başta Amerika, İngiltere, Kanada, Avrupa ve Afrika da bir çok ülke de su yalıtımı konusunda kalitesini tüm dünyaya ispatlamıştır.

İhracatını yaptığı 100’e yakın ülkenin yanı sıra bir çok ülkede distürübütörler oluşturmuş, satış showroomları açmış ve dünya genelinde prestijli projelere imzasını atmıştır.

11 yıl da dünyada çok ciddi bir pazar oluşturan ISONEM markasının başarısı bir rastlantı değildir.

ISONEM, öncelikle ihtiyaç duyulan su yalıtım ürünlerinin üretimini kendi argesinde geliştirmiş ve bu ürünleri dünya pazarlarına yine çok iyi eğitimli personelleriyle sunmuştur. ISONEM markasının başarısında kaliteli ürünlerinin yanı sıra firma çalışanlarının payı büyüktür.

Bayilik başvurularınız için burada yer alan Bayilik Formunu doldurabilir ya da aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanarak firmaya ulaşabilirsiniz.

Isonem İletişim:
Adres: İTOB OSB 10001 Sokak No:20 Tekeli Menderes / İZMİR – TÜRKİYE
Tel: +90 232 799 04 95 (Pbx)
Faks: +90 232 437 01 33
E-Posta: isonem@isonem.com

Benzer İçerikler

1 comment

mehmet kan 12 Ağustos 2016 - 11:22

uygulama bayisi açmak için sizinle çalışmak isterim şartlarınızı ögrenmek bölge yetkilisi ile diyaloğ kurmak bilgi almak isterm.

mehmet kan
beratserhat@gmail.com

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı