İstanbul Bilişim Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

İstanbul Bilişim 2002 yılında ceBİT bilişim fuarında Sony ve Hitachi ses – görüntü sistemleri ile Sony Vaio notebook ürün gruplarının en iyi modellerinin tanıtımında adından söz ettirerek elektronik ürünler mağazacılığı sektörüne girdi.

2009 yılında görüntü ve ses sistemleri alanında Türkiye’de en çok satış yapan ve son 3 yılda hızlı büyüyen bilişim firması ödüllerini alan İstanbul Bilişim bugün 3.500 metrekare Airport AVM, retail mağazaları, 25 kategoride 250.000 çeşit ürün ile e-ticaret ve call center üzerinden satışa devam etmektedir.

Aylık 2.5 milyon ziyaretçi sayısı, 200 binden fazla sosyal medya takipçisi ve 1 milyon üyesi bulunan İstanbul Bilişim Sony, Philips, Panasonic, Samsung, LG, Fujitsu Siemens, Hitachi, Sharp, Apple, Dell gibi dünya markalarını bünyesine katarak yatırımlarına devam etmektedir.

İstanbul bilişim bu dönem dağıtıcı, ithalatçı, imalatçı, ana bayi ve bayi gibi firma profillerine uygun iş ortağı aramaktadır.

Detaylı bilgi ve online başvuru formu için; İstanbul Bilişim İş Ortaklığı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Ayrıca iletişim bilgileri;
Çağrı Merkezi: 0850 333 0 912
E-Posta: info@istanbulbilisim.com.tr

istanbul-bilişim-magaza-airport

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı