İstanbul E-Ticaret Zirvesi 17 Ekim’de Başlıyor

by Bayilik Lobisi

İstanbul E-Ticaret Zirvesi, Türkiye’de e-ticaret girişimcilerini destekleyerek pazara yeni ürün ve servislerin sunulmasına imkân sağlamayı hedeflemekte ve bu sayede yenilik ve teknoloji alanında gelişim sağlamayı amaçlamaktadır.

Pimarks Event Management koordinatörlüğünde her yıl düzenlenen İstanbul E-Ticaret Zirvesi; sektörünün öncü firmalarının profesyonellerini, İnternet Girişimlerini, Melek Yatırımcıları, Akademisyenler ile Türkiye genelinden e-ticarete ilgi duyan öğrencileri, mezunları tek bir çatı altında toplayan, alanında yapılan en  büyük organizasyonlar arasında yer almaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda zorlu girişimcilik yolunda, girişimcilerin hayallerini ve fikirlerini hayata geçirmenoktasında ihtiyaç duyulan birçok alanda bilginin paylaşıldığı zirvede, 3 senede 66 farklı firma sponsorolarak yer aldı. 350’den fazla firmadan 85 farklı üniversiteden toplamda 1900 kişilik katılım sağlandı.sağlamayı amaçlamaktadır.büyük organizasyonlar arasında yer almaktadır.

İstanbul E-Ticaret Zirvesi, 17 Ekim 2015  tarihindeİstanbul Dedeman Otel’de gerçekleşecektir.

Birbirinden değerli ve alanında uzman isimlerin çeşitli toplantı ve panellerle yer alacağı bu etkinlikte bolca network yapma şansınız olacak. Sınırlı sayıda ki katılımcı arasında yer almak için davetiyinizi almanızı öneriyoruz. http://e-ticaretzirvesi.org/online-kayit/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı