cafe italiano bayilik veriyor

by Bayilik Lobisi

Cafe İtaliano
2003 yılında Taksim’de başladığımız mutfak serüvenimiz, dünya mutfaklarının en sevilenlerinden İtalyan mutfağına olan tutkumuzla ve her yeni gün yepyeni lezzet keşiflerimizle artarak büyümekte. Dünya’nın farklı yerlerinden gelerek mutfağımızın eşsiz lezzetleri ile neşe dolu sofralarımızda tanışan siz değerli misafirlerimizle sımsıcak atmosferimiz, enerji dolu özgün dekorasyonumuz ve her biri alanında uzman, profesyonel ekibimiz ile buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.

İtalyan Mutfağının en iddialı tatlarını sürekli inovasyon ve kalite yönetimi prensiplerimiz ile en sağlıklı, kaliteli ve özgün şekilde sizlere sunmak ise uzman mutfak ekibimizin en temel hedefi.

Günün her saatinde kalbinize dokunan enfes pizzalarımızla, makarna aşıklarının akıllarını başlarından alan eşsiz tariflerimizle ve daha nice mutluluk dolu seçeneklerimizle haftanın her günü Taksim şubemiz ile 09:00-24:00 saatleri arasında, Şişli şubemiz ile ise 12:00-22:30 saatleri arasında sizlerleyiz.

Şehrin en sevilen İtalyan’ı ile tanışmak için size en yakın şubemize bekliyoruz!

Sektörde “Düşeş” Nasıl Olur?
Lezzet + Fiyat Avantajı + Düşük Maliyet + Düşük Risk (Yatırım ) + Yüksek Kar marjı + En hızlı yatırımın geri dönüşü = Cafe İtaliano

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı