İtalyan Kono Pizza Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Kono Pizza 2004 yılında Italya da ödüllü Master şef aşçı Etoile institu aşçılık okulunun kurucusu Boscolo tarafından kurulmuştur.Önce Italya da sonra 22 yi aşkın ülkede çok başarılı bir büyüme yakalayan Kono Pizza; Türkiye de bölge ve il bazında Distribütörlükler ve Bayilikler vererek büyümek istiyor. Tek kişilik külah şeklindeki pizza ve tatlıları,lezzetinin yanında çok dikkat çekmektedir. Yürürken bile rahatça yenebilen pizzalar özellikle gençler arasında, tatlıları ise her yaşta ilgi görmektedir. Kono pizza cafe formati ek ürünlerle birlikte harika ve kar marjı yüksek bir konsepttir. Ayrıca Kono Pizza şubeleri,Kiosk,Corner seçenekleri mevcut.

Destekler:
Eğitim,lokasyon seçimi,Reklam ve Tanıtım,Denetim ve işbirliği.

Uygun Lokasyon:
Kono Pizza üç çeşit lokasyonda bayilik veriyor. Bunlardan ilki alışveriş merkezleri; minimum 40 metrekare dükkân,minimum 8 m2 kiosk, üçüncü lokasyon olan ana caddelerde ise yine minimum 60 metrekare dükkanlar, teras veya bahçe aranıyor.

Yatırım Maliyeti:
Franchising giriş bedeli 2015 yılı için 10 bin Euro olan Kono pizza da yatırım maliyeti ise metrekare,işletme tipi ve fiziki durumuna göre 30 bin Euro ile 100 bin Euro arasında değişmektedir.Ancak daha büyük projeleri de mevcuttur.Gerçek fiyatlandırma Kono Pizza mimari ekibinin tespitlerinden sonra belirlenmektedir.
Distribütörlük hedefleyen girişimciler il yada bölge bazında hem karlı bir yatırım hemde bayilik vererek ekstra kazanç sağlamaktadır.Distribütörlük yatırım bedeli illere göre farlılık göstermekte ve 100 bin Euro’dan başlamaktadır.Bölge bazında ise 300 bin Euro’dan başlamaktadır.Distribütörlere Kono pizza tarafından sınırları belirlenerek lisans belgeleri verilmektedir.

Ciro Hedefi:
Metrekare, lokasyon, kira kriterlerine bağlı olarak aylık 30 bin TL ile 140 bin TL arasında değişiyor.

Kâr Marjı:
%25-40
Başvurular ve Detaylı Bilgi İçin:
http://www.konopizzaturkiye.com/franchise/
Kono pizza Türkiye temsilciliği : Yeşilköy Mah. Atatürk Cad.EGS Business Park B2 Blok No:12/1 Bakırköy/İstanbul
Bayilik ve Distribütörlük için : 0546 4205191

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı