İyonya Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Çiğköfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir.Orijinali çiğköfte etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etle yapılan köfteler, doğru şartlar yerine getirilmediğinde zararlı bakteriler üretmekte ve insan sağlığı için tehdit oluşturmaktadır. Ayrıca nakliyesi, servisi, saklama koşulları oldukça zordur. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması, gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğköfte bu ihtiyaçtan doğmuştur. Üretimimiz olan Etsiz İyonya Çiğköfte, uzun süre bozulmadan saklanabilmekte ve taşınabilmektedir. Ayrıca içerisinde katkı maddesi ve trans yağ bulunmaz. Bitkiseldir, tamamen doğal tarım ürünleri ile üretilir.

Kendi işinizi kurma fırsatı tanıyoruz!
İyonya’in başarısının sırrı büyük oranda işletmecilerinin ve Çalışanlarının üstün niteliklere sahip olmaları ve uyum içerisinde hareket etmeleridir. İyonya bayisi olmak, size başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak;
İyonya işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da İYONYA’in deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler;
Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere verilen kaliteli eğitimler, bilgilendirme ve danışma hizmeti, pazarlama destekleri, hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik kalite kontrol hizmetleri, İyonya eksperlerinin size sağlayacağı destek ve hizmetler.

Zengin İnsan İlişkileri;
Takım çalışması yaptığınız ekibiniz ile olan ilişkileriniz ve müşterilerinizle insan ilişkileriniz, sizde keyifli bir tatmin yaratacaktır.

Kişisel Tatmin;
İyonya ile beraberliğiniz,hem kendi işletmenizin patronu olma hem de Türkiye’de çapında bir organizasyonun üyesi olma duygusunun getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim;
Kısacası, bir tarafta başarma tutukusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta İyonya ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

Yerine getirilmesi gereken koşullar;
1-) Bayilik düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiği yoğun,merkezi yer olması.
2-) Bayilik istenilen iş yerinin en az 20 m2 olması ve içinde su tesisatının olması.
3-) Bayilik Türkiye geneline verilmektedir.
4-) Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması.

Destekler;
-Marka kulanım hakkı,
-Açılacak şubede kullanılacak tabela,
-Eğitim desteği,
-5000 broşür,
-1000 kartvizit,
-Bedelsiz çiğ köfte

Adres : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hasip Paşa Caddesi No:84 Üsküdar/istanbul
Telefon : 0530 959 6551
Faks : 0530 959 6551
Cep Telefonu : 0530 959 6551
E-Posta : info@iyonyacigkofte.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı