İzmit Kebabı & Mehmetim Steakhouse Bayilik Franchise

by Bayilik Lobisi

İzmit Kebabı & Mehmetim Steakhouse ekibi olarak İzmit Kebabı, Dana Burger, Dana Lokum, Dana Sirilon, Dana Rib Eye Steak yanında zengin tatlı ve salata çeşitlerimizle KOCAELİ‘de 5 Şube ile hizmet vermekteyiz.

Etin büyüleyici kokusu, lezzeti yanında sıcak ortamıyla müşterilerimizi ağırlamak, kaliteli ve güler yüzlü hizmet ile şehrin uğrak noktalarından biri olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Firmamız bünyesinde sunulan İzmit Kebabı Patenti alınmış Kocaeli’de en meşhur yemeklerden biridir. Lezzeti ile ilimizde çok sevilen yemekler arasında hızla yerini almıştır.

Mehmetim Steakhouse & İzmit Kebabı tecrübemizle ve kalitemizle kısa sürede Kocaeli’ de en uğrak restoranlar arasına girerek otoritelerin ve misafirlerimizin takdirini kazandık. Bunun sırrı etin en iyisinin seçilmesi, dikkatli işlenmesi, saklanması, terbiyesi ve ızgarada lezzetini yok etmeden pişirilip sevgi de katılarak lezzetlendirilmesidir. Steak etler pahalı ürünlerdir. Her pahalı ürün gibi gramajla işlem görür ve tadımlıktır. Bizler gerek fiyatlar gerek restoran konsepti olarak tüm halkımızın bu lezzetlere ulaşmasını sağlıyoruz. Müşterilerize lezzet zevkini yaşatırken bunuda olabilecek en makul fiyatlarla yapıyoruz.
Mehmetim Steakhouse & İzmit Kebabı olarak “Franchise vererek yani başarıyı paylaşarak büyümeye karar verdik. Böylece sahip olduğu ürün, servis ve hijyen kalitesini en üst seviyede tutan Mehmetim Steakhouse & İzmit Kebabı, yeni misafirleriyle tanıştırmayı hedefliyoruz. Daha çok şubeyle, daha çok insanın hayatının içerisinde yer alabilen, her nerede olursa olsun ismimiz duyulduğunda sadece iyi anılar biriktirdiğiniz bir lezzet noktası olma hedefimize sizler sayesinde yaklaşıyoruz. Franchising ile büyüyeceğimiz iş ortaklarımıza vereceğimiz bilgi/Birikim destekleri ile başarılı bir işin sahibi olabilme imkânı yanında artı avantajlar sağlayacağız. Mehmetim Steakhouse & İzmit Kebabı işletmecisi olmak; kendi işinizin patronu olurken bir yandan da Mehmetim Steakhouse & İzmit Kebabı‘nın uzmanlığı ve deneyimini yanınıza alarak ticari risklerinizi azaltmanız demektir. Mehmetim Steakhouse & İzmit Kebabı işletmecisi olmak; iş hayatının ilk basamaklarını çıkarken, onunla adım atabileceği, beraberinde güven duyabileceği, sırtını dayayabileceği bir desteğin olduğunu bilmek demektir. Şehrine, ülkesine ve dolayısıyla kendisine faydalar hedefleyen, İşini çok seven, tüm girişimcileri franchise ortağımız olmaya davet ediyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?
⦁ Tüm çalışan personeli biz taahhüt ediyoruz.
⦁ Şubelerimizde MENULUX Restoran POS Sistemi kullanılmaktadır. (Adisyonları, kasanızı, günlük satışlarınızı ve stokları anlık olarak takip edebilirsiniz.)
⦁ Yüksek kar marjı,
⦁ Lüks bir mekan, uygun fiyat, yüksek müşteri sayısı
⦁ Sosyal medya desteği
Farnchise bedeli 150,000tl
Kurulum için 100 ile 250m2 alan .
Anahtar teslim inşaat ve kurulum m2 x 2000tl civarındadır.
Kesin maliyet mimari çalışmadan sonra netleşir.

Franchise aşamaları
1- Bayi müracaat (telefon,mail,sosyelmedya)
2- Değerlendirme
3- Ön görüşme
4- Yer ziyareti ve ön sözleşme veya ana sözleşme ( ön görüşmede olumlu olduğu takdirde)
5- Mimari çizim ( 1 hafta )
6- İnşaat, dekor ve ekipmanların kurulumu (35 ile 45 gün arasında açılış)
7- Açılış

http://www.mehmetimsteakhouse.com/

franchise@mehmetimsteakhouse.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı