Just Chik’n Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Tavuk restoranları zinciri Just Chik’n franchise veriyor. Haberimizde Just Chik’n franchise şartlarını sizler için derledik.

Just Chik’n Kimdir?
2009 yılından bugüne gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gıda’ya ait Just Chik’n markası lezzet yolculuğuna 2014 yılında Novada Söke Avm’de başladı. Kısa zamanda büyük beğeni toplayan lezzetleri ile bir yılda 57.821 kişi ağırlayan ve aynı başarıyı ikinci şubesi Aydın Forum Avm’de de gösteren markamız, siz değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümeye devam ediyor.

Marka Konsept
Just Chik’n franchise sisteminde, işletmecilik konusundaki tüm detaylar sizin adınıza düşünülmüş ve planlanmıştır. İşin başında durmanıza gerek kalmadan yönetebileceğiniz bir işletme modeli sunar. Just Chik’n lokasyon seçiminden başlayarak, anahtar teslim restaurant kurulumuna kadar yatırımcıların yanındadır. Kullanılan online takip sistemi sayesinde cep telefonunuzdan dahi günlük raporlara ve kamera kayıtlarına ulaşmanız mümkündür.

Just Chik’n işletmelerinde kar marjınız yüksektir, zira genel merkez sizin adınıza konusunda tedarikçiler ile anlaşmalar yapmıştır ve size merkezden herhangi bir ürün satın almak zorunda bırakmaz. Dolayısıyla kendi mutfağınızda reçetelere uygun olarak imal edeceğiniz menü’ler ile ürün maliyetinizi düşürür ve kar marjınızı arttırırsınız.

Avantajlar
-Düşük Yatırım Maliyetleri
-Yüksek Karlılık
-Personel Eğitimi ( 2 Hafta )
-İşbaşı Personel Koçluğu ( 2 Hafta )
Bölge Koruma
-Uygun Fiyatlı Satınalma
-Tanıtım Desteği
-Lezzeti Katınlanmış Mutfak Reçeteleri

Sizde; yatırımcı olma kararınızın ardından yaklaşık 8 hafta içerisinde kendi Just Chik’n restoranınızın sahibi olabilirsiniz. Başvurularınızı yapmak ve daha detaylı bilgi için iletişim bilgileri:

+90 542 449 11 17
+90 506 231 72 13
franchise@justchikn.com
http://www.justchikn.com/franchise/

just chik'n

Benzer İçerikler

1 comment

Kadir 22 Temmuz 2017 - 14:57

Çok güzell

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı