Kadın Girişimciler Müjde 25,500 TL Yatırım İle Spor Salonu

by Bayilik Lobisi

Tecrübesiyle fitness sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaya aday Portakal Spor,  girişimcilerin hedef noktası haline geldi. Özellikle kadın girişimcilerin bu haberimizi hevesle sonuna kadar okuyacağını düşünüyoruz. Çünkü bu iş tam size göre.

Firma, 2002’den beri hidrolik parça ve makina imalatı ve ihracatı yapan bir kuruluş olarak faaliyet göstermekteyken, 2007 yılında varolan teknik altyapı ve hidrolik konusundaki tecrübesiyle, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan ve rağbet gören fitness sektörüne de girme kararı alır. Bu işbirliği karar üzerine yaklaşık 1,5 yıl süren yurtdışı gezi ve incelemelerle başlayıp, getirilen çeşitli hidrolik fitness aletleri üzerinde uzun süren ve titizlikle yapılan AR-GE çalışmalarıyla makinalar 2008 yılında son halini alır. Ve bu süreçten sonra seri imalat ve franchise bayilik oluşturma dönemine girmiştir.

Başta İstanbul olmak üzere Adana, Afyon, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzurum, Eskişehir,  Giresun, Hatay, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Mersin, Muğla, ve Tekirdağ’daki bayileriyle Türkiye’nin şimdiden dörtbir yanında yer almaktadır.

Profesyonel diyetisyenleriyle, kişiye özel egzersiz imkanları sunan, kadınlara yönelik sosyal paylaşım alanı sağlayan Portakal Spor seni bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bayilik için:
portakalspor.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı