Kahve Durağı Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Afrika, Güney Amerika, Asya ve Orta Amerika gibi dünyanın dört bir yanından gelen eşsiz kahve çekirdeklerini ilk kez İzmir 1. Kordon’da öğüttük, pişirdik ve sizlerle paylaştık. 2009 yılında başlayan bu yolculuğumuzda istedik ki Türkiye’nin her bölgesinden markası tescillenmiş Kahve Durağı ile birlikte yürüyen yol arkadaşlarımız olsun. Bu isteğimize 2013 yılından itibaren farklı ildeki 88​ şubemizle​ geniş bir aile olarak kalitemizden ödün vermeden yol almaya devam ediyoruz.
Her Kahve Durağı’nda aynı lezzeti sunabilmemizin sırrı: Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanların büyük bir titizlikle öğütüp kavrulmasında; ürün temini ve işlenmesinde uzun yıllar süren ARGE çalışmalarının sonucu elde edilen standartların uygulanmasında gizlidir.
Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makina ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

-Uygulama kalitemizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti arttırmak, yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize katılım sağlamak,
-Çözüm ortaklarımızla birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak, sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın yeterliliğini arttırmak,
-Şirketimizin başarısını ve uygulamalarımızın kalitesini etkileyen ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,
-Riskleri en aza indirecek önlemleri almak, çalışma ortamlarını güvenli hale getirmek ve çalışanlarımızın sağlıklarını korumak.
-Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.
Bizim için her bayimiz ailenin özel bir üyesi ve bu kurumsal yapının en önemli çarkları konumundadır. Kalite ve üstün hizmet uygulamamız ile iç dekor ve dış mekan peyzajı dahil olmak üzere kendi bünyemizde bulunan mimar kadromuz titizlikle yeni duraklar eklemektedir.
Bayilerimizin başarısı ve kazancını ilke edinen deneyimli ve uzman kadrolarımızla oluşturduğumuz Kahve Durağı markası; günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.

Yapılan sosyal medya araştırmalarımızda müşterilerimizin bizler için en çok tercih ettiği söylemler listelenmiştir.
Hızlı servis
Sıcak ortam
Taze ürün
Lezzetli yemekler
Dünya kahveleri
Zengin menü
Huzurlu bir ortam
Güler yüz
Nezih
Kaliteli

Verilen Eğitimler
Oryantasyon, Kahve Durağı tanıtımı
Barista teorik eğitimi
Servis eğitimi
Mutfak eğitimi
Kahve Sunumu (hikayesi, nerede yetişir, nasıl işlenir vb.)
Hijyen eğitimi

Franchise Sistemi Hakkında Merak Edilenler
Franchise sistemi ile şube ağını genişleten bir kahve zinciri olan Kahve Durağı “franchise”lerinin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Mekanın iç alanı asgari 100 m2​​, dış alanı ise asgari 80 m2​ ​olmalıdır. (Dış mekanın mevcut olması zorunludur)  Kahve Durağı cadde lokasyonların da “shop”; AVM’lerde ise hem ‘shop’ hem ‘kiosk’ konseptiyle hizmet vermektedir. Şube açılmadan önce Kahve Durağı’nın lokasyonun uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır.  Aylık reklam talebinde bulunmayan Kahve Durağı her “franchise”nın aylık hasılatı üzerinden %3 royalty fee (prim) almaktadır.  Kahve Durağı açılacak her şubenin projesini kendisi yürütmekte, mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde “franchise”ye teslim etmektedir. Aynı zamanda şubelerinde çalışacak personelleri “Personel Bankası’ndan temin etmekte, tüm barista ve servis personeline eğitim vermektedir.  Kahve Durağı franchising sözleşmeleri 5 yıl boyunca geçerli olup, süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı