Kahve Tiryakisi Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Kahve Tiryakisi Bayilik Veriyor

Firma Hakkında Bilgiler:
Kahve Türkiye ve Dünya da yatırımı yapılması gereken en doğru sektörlerden biri olarak araştırmalar sonucu görülmüştür.
Türkiye çapında kahve sektörüyle alakalı alınması gereken bir hayli karlı ve uzun bir yol olduğu araştırmalar sonucu kesinleşmiştir.

Türkiye çapında İller ve büyük ilçeler bazından Fizibilite çalışmalarımızda gördüğümüz kahve işinin özellikle bütün Türkiye çapında yatırımı yapılması gereken en önemli sektörlerden olduğu görülmüştür.

Türkiye de çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediği görülmektedir.

Bu istekle birlikte finansman yetersizliği, işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu global dünyamızda işe sıfırdan başlama dezavantajı bu yatırım isteğini zorlaştırmaktadır.

‘’Kahve Tiryakisi’’ olarak 30 yıldır Sektöründen edinmiş olduğu kurumsal iş bilgisi, Cafe Restoran Türk ve Dünya kahveleri konusunda Ustalık bilgisi ile Siz yatırımcılarımızın doğru kurumsal yatırımlarınızı oluşturmanızda en büyük destekçiniz olacaktır.

‘’Kahve Tiryakisi’’ nin franchise bayisi olarak, başarınız için ’’Kahve Tiryakisi’’nin deneyimini ve birikimli çalışanlarının takım desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. Başarılarınız bizim başarımız olarak görülecektir.

Ticari kararlarınızı verirken ‘’Kahve Tiryakisi’’deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız, Üretim,lojistik Ar-Ge sorunları ile uğraşmayacaksınız, Yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, ’’Kahve Tiryakisi’’nin diğer franchise bayilerinin deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız.

’’Kahve Tiryakisi’’nin büyüyen markasıyla beraber işiniz de değerlenecek ve daha da çok kazanacaksınız.
Bunu için her hangi bir çalışma veya çaba harcamanıza gerek kalmadan işinizi doğru yapmanız yetecek, ‘’Kahve Tiryakisi’’ olarak şeffaf ve kurumsal ticareti benimsemiş doğru yer ve doru yatırımcı araştırmalarımız devam etmektedir.

*Franchise Şartlarımız*
Kendi işinin başında dura bilecek kurumsallığa yatkın sistem içerisinde çalışa bilecek yeterli sermayesi olan Türkiye gelende tüm yatırımcılar için
açık ve kapalı alanlı Kahve Tiryakisi konseptini doğru taşıya bilecek Kahve Tiryakisi merkezin fizibilitesinde yeterli görülen bütün dükkanlar.
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Kahve Tiryakisi (Kahve Satış Sunum Cafe Restoran Sistemi)
*Franchise giriş bedelimiz 75.000,00tl Nakit alınır
*Franchise teminat senedi 75.000,00 tl bankadan senet şeklinde alınır.
(Dbs sistemine uyumlu hale gelindiğinde teminat alınmayacaktır.)
*Franchise ciro pirimi aylık cironun % 2 si
*Franchise reklam katılım bedeli yıllık cironun %0,005 i
İnşaat dekorasyon, Anahtar teslimi(m2) (1.850 tl ile 3.500 tl) arası ortalama 250m2 üstü mağazalar için geçerlidir.
Ortalama %60/70 Nakit kalan sıralı 4-6 aya kadar çekle ödeye bilirsiniz.
Verilen fiyatlar ortalama fiyattır kurulacak mağaza yerine göre fiyatlar eksi artı oluşabilir .
Verilen fiyatlara kdv dahil değildir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı