Kahveci Efendi Bayilik

by Bayilik Lobisi

2021 Bayilik veren firmaların arasında  yeni bir kahve markası daha katıldı. Kahveci efendi kahve sektöründe tedarikci firma olarak Temelleri 1886 Yılında Atılan Kahveci efendi,Yıllar Süren Yolculuğunda, Değişimin Hep Bir Adım Önünde Giderek Başarılı Kahve Üreticileri Arasında Yer Almıştır. Türk Kahvesi Başta Olmak Üzere, DibekKahve, Filtre Kahve, Espresso Ve Tüm Dünya Kahvelerinin Üretimini Yapmaktadır…
Kahveciefendi firması yılların birikimiyle ürettiği özel tad, koku ve aromaya sahip kahvesini satacak, çalışma ciddiyetine sahip bayiler aramaktadır.

Kahve satışımız ikram mantığıyla oluştuğu için hizmet odaklı çalışma sistemimiz bulunmaktadır. Çalışma sistemimizin düzgün işlemesi açısından önemsediğimiz ilkelerimiz vardır ve bunların başında müşteri memnuniyeti ve hijyen gelmektedir.
İşyerinde Aranılan Özellikler
Kahveciefendi Satış Standı ölçülerine uygun(3 metrekare, 6 metrekare, 12 metrekare kioks alanı), ikram ve satış yapılabilecek müşteri yoğunluğuna sahip merkezi alanlar.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı