Karafırın Bayilik Şartları

by Bayilik Lobisi

Kendi İşinizin Sahibi Olun
Yapılan araştırmalar ülkemizde çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediğini gösteriyor. Bununla birlikte işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu bir ortamda herşeye sıfırdan başlama dezavantajı bu isteğin gerçekleşmesini zorlaştırmaktadır

Oysa Karafırın tüm bu olumsuz etkenleri ortadan kaldırıp, yatırımcıların enerji ve motivasyonunu yönlendirerek kendi işlerinin sahibi olmalarını sağlıyor.

Karafırın bayii sahibi olarak, başarınız için çalışan deneyimli bir takımın desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. (Sizin başarınız bizim başarımız demektir). Kendi ticari kararlarınızı verirken deneyimlerimizi hizmetinize sunacağız. İmalat sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, diğer bayi sahiplerinin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Karafırın’ın büyüyen ismi ve birikimi ile sizin enerjinizin birleşmesi başarının en önemli anahtarı olacaktır.

Bayilik Ücretleri
Bayilik Giriş Bedeli ………………………………….. 50.000 USD
İsim Hakkı ……………………………………………….. Yıllık cironun %5’i
Reklam Katılım Bedeli ………………………………. Yıllık cironun %1’i
Yatırım Mailyeti ………………………………………. Ortalama 1.500 USD/m2
Teminat …………………………………………………… 50.000 USD karşılığı
1.derece gayrimenkul ipoteği ya da banka teminat mektubu
( tüm tutarlar kdv hariçtir.)
İstanbul dışı başvurular değerlendirilmemektedir.

Soru ve Cevaplar

S.1 Bayilik giriş bedeli nedir, bu bedel karşılığı ne alıyorum?
C.1 Bayilik giriş bedeli Karafırın ismini işletme ismi olarak kullanabilmeniz için ödediğiniz bedeldir. Karafırın nesiller boyunca süregelen uğraşları sonucu elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini sizlere aktarıyor. İsim hakkı karşılığında herhangi başka bir işletmede bulunmayan bu bilgileri elde etme, belirlenmiş bir bölgede tek Karafırın şubesi olma, tescilli isim ve logo kullanma, iş idaresi, satış, dekorasyon, ekipman seçimi, alımlarda fiyat ve vade avantajı gibi bir çok konuda avantaj elde ediyorsunuz. Karafırın zincirinin bir halkası olarak sizden önce ve daha sonra aynı işi yapanların tüm deneyimlerini de kullanma, yapılmış hataları tekrarlamama ve doğruları daha çabuk ulaşma şansına sahip oluyorsunuz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyüyen bayilik sektöründe yerinizi güvenilir bir firma ile alıyorsunuz.

S.2 İsim hakkı nedir, neden ödüyorum?
C.2 İsim hakkı her sene bir defaya mahsus olmak üzere ödenen ve bir önceki yıllık cironun %3 + kdv sine tekabül eden bir bedeldir. Bu bedel karşılığında işyerinizi açtıktan sonra Karafırın’ın anlaşma süresince devam edecek olan desteklerinden yararlanacaksınız.

S.3 Dekorasyon süreci nasıl gelişiyor?
C.3 Açılacak mağaza lokasyonu belirlendikten sonra Karafırının öngördüğü mağaza yerleşimi doğrultusunda projelendirme ve uygulama çalışmaları Karafırının anlaşmalı mimari firması tarafından yürütülür. Mağaza tüm gerekli üretim ve satış ekipmanları ile “anahtar teslimi” ilkesi çerçevesinde işletmeye teslim edilir. Mağaza dekorasyon süreci mağazanın büyüklüğüne göre ortalama 2-3 ay arası sürmektedir.

S.4 Mağaza lokasyonu nasıl belirleniyor?
C.4 Mağaza lokasyonu için Karafırın portföyünde bulunan noktalardan seçim yapılabileceği gibi işletmecinin önerileride değerlendirilmektedir.

S.5 Ürünleri ve diğer malzemeleri nasıl temin edeceğim?
C.5 Karafırın şubelerinde satışa sunulan tüm ürünler Karafırın Ltd. tarafından üretilir ya da temin edilir ve yatırımcıya her gün muhtelif seferler ile ulaştırılır.

S.6 Pastacılığı bilmelimiyim?
C.6 Hayır. Karafırın ile işbirliğinizde amaçlanan sahip olduğunuz bilgi, motivasyon ve enerjinizi, pastane sektörüne adapte etmek ve imalatın tümü ile Karafırın tarafından üstlenerek yatırımcıya sadece müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet gereklerini yerine getirme şansını vermektir. Deneyimler, daha önceden pastane sektöründe hiç tecrübesi olmayan yatırımcıların sisteme kolayca adapte olarak, yıllardır bu işi yapan diğer rakiplerine nazaran müşterilerine çok daha iyi hizmet verdiklerini ve dolayısıyla daha fazla kazanç sağladıklarını göstermektedir.

S.7 Eğitim görecekmiyim?
C.7 Yatırımcılar şube açılmadan önce 4-8 hafta boyunca sistem eğitimi alacaklar, ancak bu ön eğitim şube açılışını takiben rutin olarak devam edecektir.

S.8 Franchise hakkımı satabilir miyim?
C.8 Karafırın tarafından onay verildiği takdirde devredebilirsiniz. Ancak devir alacak yatırımcı da sizin geçtiğiniz değerlendirme aşamalarından geçmelidir.

S.9 Franchise alabilmem için izlemem gereken yol nedir?
C.9 İlk olarak “Karafırın Franchise Başvuru Formu”nu eksiksiz olarak doldurarak bize yollamanız yeterlidir. Sizinle ivedi iletişime geçilecektir.

Karafırın franchise başvurusu için: http://www.karafirin.com.tr/bayilik.php adresinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

karafırın franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı