Kardelen Su Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Kardelen Su temelleri 1993 yılında KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ adı ile atılmıştır. 6.500 m² kapalı, 25.000 m² açık alan üzerine kurulmuş modern bir tesis ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Suyunun kaynağı bozulmamış bir doğal güzelliğe sahip Kerem Ali Dağlarında olup kaynak gözü dış etkenlere karşı tamamen kapatılmış bir şekilde dolum tesislerine bakteri üretmeyen paslanmaz borular ile gelmektedir.

Tüketici ile ilk buluşması tankerle suyun su istasyonlarına dağıtılması şeklinde başlıyor. Takip eden yıllarda ise 3 lt. lik cam şişelerle müşterileriyle buluşuyor. Ulusal su pazarında değişen tüketim trendleri ile birlikte 19lt. tüp su üretimine başlayana firma sonrasında, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek PC damacana dolum yapma ruhsatı alan ilk firma olmuştur(07-10-1994 tarih ve 113 sayılı ruhsat). Bu özelliği ile Kardelen Avrupa ve Amerika’da yaygın olarak kullanılan geri dönüşümlü PC damacana sisteminin ülkemize kazandırılmasına öncülük ve liderlik etmiştir. Bunu; 0,5lt. – 1,5lt.– 5lt.8 lt ve 10lt.lik pet şişelerin üretimi takip ediyor.

Kardelen Su, İst. Ün. Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Araştırma Merkezi’nin 23.01.1995 tarihli analiz raporuna göre “1. kalite sular” sınıfına girmektedir. AB ye uyum sürecini tamamlama aşamasında Sağlık Bakanlığı tarafından 01.12.2004 tarih ve 25657 sayılı resmi gazetede yayınlanan “ Doğal Mineralli Sular Hakkındaki Yönetmelik” şartlarını yerine getirerek Doğal Mineralli Su Ruhsatı alma çalışmalarına hız veren firma 09.11.2007 tarihinde 19 no’lu ruhsatı ile Doğal Mineralli Su olarak tescilenmiştir. Yaz, kış sıcaklığı ve debisi değişmeyen kaynağı, berraklığı ve ideal mineral yapısı ile diğer sulardan ayrılan KARDELEN sahip olduğu doğal lezzeti sayesinde haklı bir ün kazanmıştır. Üretim tesislerinde Dünya Standartları’na uygun tam otomatik makinelerde el değmeden ve doğallığı bozulmadan üretim gerçekleştiren Kardelen , “Kaynaktan bardağa” sloganına uygun olarak, ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Bayilik Şartları 
19 lt. Policarbon Tali Bayilik Şartları
Talep edilen bölgede başka bir bayi olmaması
En az 20 m2 işyeri
Vergi mükellefi olmak
Kapalı kasa panelvan araç
Bilgisayar
En az 200-300 adet damacana satın almak
Kardelen su tarafından hazırlanan sözleşmenin imzalanması
Sözleşmeye istinaden teminat senedinin imzalanması.

Bayilik İçin Hazırlanması Gereken Evraklar

İkametgah
Nüfus cüzdanı sureti
İmza beyannamesi
Vergi levhası fotokopisi
Firma kaşesi
Şahıs firmaları için Oda Kayıt Belgesi
Şirketler için Ticaret Sicil Gazetesi

İletişim:
Merkez:Bağlar Mah. Osman Paşa Cad. No:21 Güneşli / İSTANBUL Telefon: (0212) 489 44 45 pbx FAX: (0212) 656 30 80

Web: Kardelen Su Bayilik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı