KasapDöner Kıbrıs’ta İkinci Şubesini Açtı

by Bayilik Lobisi

KasapDöner Kıbrıs’taki ikinci şubesini açtı
Türkiye’nin en sıradışı döner markası KasapDöner, yeni şubesini Girne’de açtı. KasapDöner’in ikinci şubesi olan KasapDöner Girne’nin açılışı büyük ilgi gördü. Global Restoran Yatırımları A.Ş.’nin en ünlü markası Kasap Döner’in Kıbrıs’taki ikinci şubesi, Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) dış İşletmeleri bünyesinde Girne’de kapılarını açtı.

TOPLAM 33 ŞUBESİ VAR
Restoranın açılışında konuşan ve Kasap Döner’den başka tavuk ürünlerinin sunulduğu “Köylü Güzeli” ve yine et ürünlerinin sunulduğu “İkiSatır” adlı iki ayrı markalarının daha olduğunu ifade eden Global Restoran Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü Bahar Özürün, “Yavru Vatan’daki diğer şubemiz Lefkoşa’da. Türkiye’deki şubeler de dahil, bu açtığımız şubeyle birlikte 33 şubemiz var. Diğer markalarımızla birlikte toplam 40 şubemiz mevcut. KKTC’den başka bir tane de Azerbaycan’da şubemiz var. Gerisi Türkiye’de. Şubelerimizin 8 tanesi firmamıza ait. Kalanı ise franchise usulü verilmiş şubeler. Franchise bedelimiz ise yıllık 50 bin dolar” diye konuştu.

YENİ PROJEMİZ ABD
2016 yılı sonuna kadar restoran sayısını 60-65 civarına çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden Özürün, “Önümüzdeki iki ay içinde üç restoranımızı daha açacağız. İstanbul’da artık bizi bilmeyen yok. Artık Anadolu’ya açılmayı planlıyoruz. Zira Anadolu’da çok fazla döner zinciri yok. Yurtdışındaki şube sayımızı da artırıyoruz. Nisan ayı içinde Katar’daki şubemizi açacağız. Yılsonuna kadar İngiltere’de de bir şube açmayı hedefliyoruz. En büyük idealimiz ABD’de bir şube açmak. New York’da 5. Caddede bir KasapDöner açmak üzerine sonlandırmaya çok yaklaştığımız bir projemiz var” dedi

2015 YILINDA CİROSUNU ÜÇE KATLADI!
2015 yılında KasapDöner olarak toplam 400 ton et sattıklarını kaydeden Özürün, “KasapDöner sürekli ve biraz agresif büyüyen bir marka. 2014’te 12 milyon lira ciro yapmıştık. 2015’te bu rakamı 36,5 milyon liraya yükselttik. Dolayısıyla 2015 yılında bir önceki yılın cirosunu üçe katladık. 2011 yılında Üsküdar’daki bir tek mağazayla yola çıkmıştık. 2013 sonunda 13 restorana, 2015 sonunda 33 restorana geldik” ifadelerini kullandı.

KasapDöner Franchise detaylarını okumak için bu içeriğe göz atabilirsiniz

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı