Kasap Döner Yeni Şubesini Afyon Park AVM’de Açtı

by Bayilik Lobisi

Kasap Döner 17 Ekim Cumartesi günü, Afyon Park AVM’de hizmete giren restoranında lezzet tutkunlarıyla buluştu. Kırmızı etin merkezi Afyon’un özenle yetiştirilmiş danalarından seçilerek üretilen KasapDöner böylece lezzetinin kaynağında yerini almış oldu.

Türkiye’nin ilk fast-casual döner restoranı olan Kasap Döner, 17 Ekim Cumartesi günü yaptığı açılışla Afyon’daki döner meraklısı müşterileriyle kucaklaşmış oldu. İstanbul, Ankara ve Bodrum’da seçkin lokasyonlarda yer alan, geleneksel lezzetimiz döneri yurtdışında Lefkoşa ve Bakü’ye de taşıyan Kasap Döner’in yeni restoranı Afyon Park Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Türkiye’nin marka caddelerinde ve alışveriş merkezlerinde yer alan, son olarak KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da hizmete giren restoranlarından hemen sonra Afyon’da 32. Şubesini açan Kasap Döner, uygun fiyat-kaliteli hizmet dengesini koruyarak misafirlerini ağırlıyor.

“Hambuger çocuklarına yedirmeye geliyoruz” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Global Restoran Yatırımları A.Ş. bünyesinde yer alan Kasap Döner, Türkiye’de ve dünyada önüne çıkan fırsatları değerlendirerek büyüme atağını sürdürüyor.  Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Bahar Özürün, açılışa ilişkin yaptığı açıklamada, “Global Restoran Yatırımları, KasapDöner markasıyla tüketiciyi yediğinden son derece memnun ederken, aynı zamanda farklı konseptiyle misafirlerine değerli olduğunu hissettiriyor. Amacımız, ülkemizin en çok satılan hızlı tüketim yiyeceği olan döneri en üst kaliteye çıkarmaktı. Sadece et kalitesiyle değil, restoran kalitesiyle de bunu sağladığımıza inanıyoruz. Bu vizyonumuzla et seven ve seçkin beğeniye sahip bir kitlenin yaşadığı Afyon’da da lezzetli Türk dönerini getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kasap Döner lezzeti tüm Türkiye’yi saracak ve bir gün herkes bu kaliteyle tanışacak” dedi.

KasapDöner Franchise detaylarını okumak için bu içeriğe göz atabilirsiniz

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı